Při tvorbě stránek každá rada důležitá

No tak přesně to jsem udělala už 2x......
pokud tam tu reklamu nevkládá server tak tam ten nadbytečný text musí být vložen už na tvém pc - myslím, že ta logika je jasná.
Nezapomněla jsi ten vložený text vymazat?
v reklama.html jsou už dva kódy reklam a žádný "divný" text - to ukazuje na nahrání souboru reklama.html s vloženým kódem reklamy na web a tím pádem se reklama vložila po druhé
tak dokonce vícekrát jsem to předělávala,ze začátku jsem chtěla aby ji tam vložil server a pak jsem ji zkopírovala a vložila já sama.
Pokaždé ale stejný výsledek.

Mažu to ze zdroje pokaždé,když si to otevřu v Total Commanderu.Mám to tam jako malé čtverečky.
z této pozice si netroufám rozsoudit, kde je problém. Na základě přečteného a viděného by to mohlo být jak ze serveru (reklama.html tomu nenasvědčuje, ale třeba je to nestandardní vkládání omezeno jen na soubory se jménem index) tak z lokálního PC.

Zkus úpravy provést z jiného PC. Tím jeho roli vyloučíš
Tak to bude muset ale počkat do zítra,doma víc pc nemám.
Ty blbosti zmyzej jedině když tam není reklama,byl by to velký malér,kdybych ji dala do té doby než to opravím pryč?
určitě ne, jak to funguje asi ví málokdo, ale tvrdí se, že když se reklama nezobrazuje měsíc tak se snad objeví varovný dopis (nebo ne, nevím).

Dle mého soudu stačí jednou za měsíc načíst v prohlížeči soubor reklama.html a tím dojde ke zobrazení dvou reklam, které jsou tam nyní, a měsíční požadavek je splněn - tak by to být ale samozřejmě nemělo
Zkusím napsat na podporu,jestli by si nevěděli rady co s tím.

Mě tam ta reklama jako taková nevadí,jen se mě teď nelíbí že na stránkách je ta blbost.

Ještě mám jednu prosbu.
Vůbec nemůžu pochopit z pročítaných zdrojů(jakpsatweb,atd....)jak docílit toho,aby se vyplněný formulář odeslal na e-mail k tomu určený.
PS:vím že to co tam je teď k tomu nestačí.
součástí formuláře je:

<form action="infohostelkaktus@email.cz" method="post">

to action specifikuje adresu, kde je něco, co zpracuje odeslaná data, když si něco vymyslím a vyplním formulář, tak se při stisku odeslat odešle asi toto:

name=d&surname=s&nationality=%C4%8Dr&email=info%40ds.mysteria.cz&from_day=01.&from_month=11.&from_year=2009&to_day=01.&to_month=12.&to_year=2009&arrival=11%3A30&room=Ap8&po%C4%8Det+osob=1&comments=nud%C3%ADm+se

musí existovat něco, na adrese, která je určena tím action, co tato data zpracuje - typicky je to nějaký skript (nejčastěji napsaný v PHP) a ten poté, co analyzuje to odeslané třeba pošle mail na zmíněnou adresu.

pouhá e-mailo adresa na to nestačí
no jasně,to chápu,ale už nechápu co je to to,, něco,,
a nevím jak se k tomu dopídit jinak,než že mě to teda polopaticky někdo poradí
zítra, jo
Takže k tomu rezervačnímu systému. Ukázka je na:
http://ds.mysteria.cz/kaktus/index.html
v zdrojovém kódu jsem udělal následující změny:

toto:
<form id="form1" name="form1" method="post" action="zpracuj.php">
je místo:
<form id="form1" name="form1" method="post" target="_blank">

a toto:
<select name="pocetos" size="1">
je místo:
<select name="počet osob" size="1">

toto:
<tr><form action="infohostelkaktus@email.cz" method="post"></tr>
je tam zbytečné

Nijak nehodnotím další obsah zdrojového kódu

Aby to odesílání "fungovalo" byl doplněn do adresáře, kde je index.html, soubor zpracuj.php, který obsahuje toto:

<?php
$jmeno=$_POST["name"];
$prijmeni=$_POST["surname"];
$narod=$_POST["nationality"];
$mail=$_POST["email"];
$oddne=$_POST["from_day"];
$odmes=$_POST["from_month"];
$odrok=$_POST["from_year"];
$dodne=$_POST["to_day"];
$domes=$_POST["to_month"];
$dorok=$_POST["to_year"];
$prijezd=$_POST["arrival"];
$ubyt=$_POST["room"];
$pocos=$_POST["pocetos"];
$kom=$_POST["comments"];
$text="jmeno: $jmeno<br>";
$text.="prijmeni: $prijmeni<br>";
$text.="narodnost: $narod<br>";
$text.="e-mail: $mail<br>";
$text.="ubytovat od: $oddne$odmes$odrok<br>";
$text.="ubytovat do: $dodne$domes$dorok<br>";
$text.="cas prijezdu: $prijezd<br>";
$text.="ubytovat v: $ubyt<br>";
$text.="pocet osob: $pocos<br>";
$text.="poznámka: $kom<br>";
echo $text;
mail('infohostelkaktus@email.cz', 'Rezervace', $text);
?>

význam je následující:

zachycení předávaných dat

$jmeno=$_POST["name"];
$prijmeni=$_POST["surname"];
$narod=$_POST["nationality"];
$mail=$_POST["email"];
$oddne=$_POST["from_day"];
$odmes=$_POST["from_month"];
$odrok=$_POST["from_year"];
$dodne=$_POST["to_day"];
$domes=$_POST["to_month"];
$dorok=$_POST["to_year"];
$prijezd=$_POST["arrival"];
$ubyt=$_POST["room"];
$pocos=$_POST["pocetos"];
$kom=$_POST["comments"];

sestavení textu, který tvoří obsah mailu

$text="jmeno: $jmeno<br>";
$text.="prijmeni: $prijmeni<br>";
$text.="narodnost: $narod<br>";
$text.="e-mail: $mail<br>";
$text.="ubytovat od: $oddne$odmes$odrok<br>";
$text.="ubytovat do: $dodne$domes$dorok<br>";
$text.="cas prijezdu: $prijezd<br>";
$text.="ubytovat v: $ubyt<br>";
$text.="pocet osob: $pocos<br>";
$text.="poznámka: $kom<br>";

výpis textu na obrazovku v novém okně, které si to otevře

echo $text;

odeslání e-mailu s předmětem: Rezervace na adresu: infohostelkaktus@email.cz a textetm mailu v proměnné $text

mail('infohostelkaktus@email.cz', 'Rezervace', $text);


Tak takhle by mohlo vypadat nejjednodušší instruktážní řešení jak odeslat data z formuláře na e-mailovou adresu. Příklad na adrese:
http://ds.mysteria.cz/kaktus/index.html data odešle, vypíše na obrazovku, místo odeslání mailu se objeví chybová hláška, protože je odesílání mailů na serveru, kde je ds.mysteria.cz zakázané.

Pokud by to mělo reálně fungovat, tak je potřeba ošetřit spoustu záležitosti jako je např. to jaká data budou uživatelé zadávat, ošetřit neoprávněné odesílání mailů prostřednictvím nějakých robotů, ošetřit sestavení zprávy v mailu včetně ošetření použití diakritiky. Prostě k profesionálně fungujícímu rezervačnímu systému (byť by jen odesílal maily) to má daleko

Soubory jsou zapakované v archivu rez.zip na adrese:
ds.mysteria.cz/kaktus/rez.zip
Ahoj a dík že jsi nezapoměl.
Všechno jsem si důkladně pročetla,ty soubory ztáhla a uložila v kořenovém adresáři na pc.

1)Teď mám udělat ty dvě změny a smazat teda to zbytečné(celý formulář jsem komplet opsala myslím na webzdarma,jen jsem tam přidala pár políček) ve zdrojovém kódu indexu.
2)Nahrát tady do adresáře tento soubor - zpracuj.php .

PS:včera jsem na tvou radu změnila heslo a dneska se nemůžu stále přihlásit přes TC,nenapadá tě proč?
pokud se mezitím nic v indexu nezměnilo tak můžeš použít ten index, co jsem použil já (starý si někam pro jistotu schovej)

sežeň si nějaký editor, třeba PSPad (pspad.com) a zvládni to abys věděla v jakém kódování to vlastně píšeš

zpracuj.php musí být u index.html - ve stejném adresáři (tedy asi v rootu webu)

no možná, že je v TC potřeba změnit také to heslo, je tam možnost si ho nechat uložit - lepší ovšem je zadávat ho pokaždé ručně
PS:
když už mluvíme o těch kořenových adresářích - do kořenového adresáře PC nic nenahrávej - pokud tedy myslíme oba to samé, tedy do c:\
Ano,myslím c:\.......ale tam nic nenahrávám,mám tam složku kde jsem stránky připravovala a do ní si dávám vše co ke stránkám potřebuju,tak tam jsem si to dala.

Už se mě přihlášení podařilo,jo a hesla si neukládám,pokaždé je zadávám ručně,

Ve tvém indexu je ale ta zbytečná věta:
toto:
<tr><form action="infohostelkaktus@email.cz" method="post"></tr>
je tam zbytečné .......... mám ji teda smazat?
ano
zkusila jsem vyplnit ten formulář
tohle se ukázalo v novém okně po odeslání:
浪湥㩯嘠鯄慲戼..

a tohle přišlo v emailu:
Received: from mars.anoweb.cz (mars.s.webzdarma.cz [88.86.113.137])
by ns2.anoweb.cz (Postfix) with ESMTP id 964C19E9D6
for <infohostelkaktus@email.cz>; Sat, 24 Oct 2009 17:00:44 +0200 (CEST)
Received: by mars.anoweb.cz (Postfix, from userid 99)
id C189A3400A9; Sat, 24 Oct 2009 16:59:56 +0200 (CEST)
To: infohostelkaktus@email.cz
Subject: Rezervace
From: info@hostel-prague-kaktus.euweb.cz
X-sender: info@hostel-prague-kaktus.euweb.cz
X-Abuse: postmaster@webzdarma.cz
jmeno: VÄ&#155;ra<br>prijmeni: Ĺ˝iĹĄkovĂĄ<br>narodnost: Ä&#140;R<br>e-mail: SmiskovaS@seznam.cz<br>ubytovat od: 01.12.2009<br>ubytovat do: 05.12.2009<br>cas prijezdu: 15:00<br>ubytovat v: Ap2 beds<br>pocet osob: 2<br>poznámka: srbetbp<br>
Message-Id: <20091024145956.C189A3400A9@mars.anoweb.cz>
Date: Sat, 24 Oct 2009 16:59:56 +0200 (CEST)
Za 10-15 min se dostanete pěšky na Staré město(obchody a stánky, Staroměstské nám.,Karlův most,Václavské nám.,Tančící dům,..) a ke všem ostatním zajímavostem Prahy.

to je ta Praha tak malá?
už máš ten PSPad?

jinak to, co přišlo jako e-mail vypadá docela dobře, jen je to včetně hlavičky a špatně je interpretované použité kódování odeslaného mailu
no jasně že není:-))),ale těch 10 min trvá než dojdeš od hostelu třeba na staromák,nebo na václavák,atd...(tedy Staroměstské náměstí,Václavské náměstí,atd...),kde jsou místa co je zajímají,sídliště a vše co není v centru Starého města je nezajímá.

PS:když jsem ten formulář dala vymazat,taky mě došel e-mail,stejně blbej,ale bez vyplněných údajů,jo a odkud jsi?
já Prahu znám, jen asi neumím tak rychle chodit a za zajímavosti považuji asi i něco jiného než staromák a václavák

Opakuji otázku: Už máš ten PSPad? Nebo cokoli jiného, co dokáže řízeně pracovat s různě kódovaným textem?
jsem tady na těch stránkách http://www.pspad.com/cz/download.php ,
ale nevím co si z toho mám ztáhnout.
http://pspad.cincura.net/files/pspad454inst_cz.exe