Proč to nefunguje?

Zdravím,
mám problém a nevím jak z toho ven. Při zadání do pole kam se zadávají adresy bez přípony www my to najede na nějaké asi ruské stránky a i při zadání http:// ...
Když tam před to zapojím příponu www, tak to jde. Až do včerejška to šlo bez problémů. Tak hledám cestu ven. Včera to bylo napadeno virem, ale ten jsem dostranila bez problému.
Dá se s tím něco udělat nebo to mám nechat být?
<HTML>Mně nic nikam nepřesměrovává, ať zadám cokoliv. Zkus si smazat dočasnou paměť (cache) prohlížeče. A jestli byly stránky zavirované, tak odviruj počítač a změň heslo (a nenechávej ho uloženo v ftp klientovi).

P.S. nevidím nikde banner. Vložený je, tak ho v kódu dej na takové místo, aby byl vidět.</HTML>
Takže u Vás je to v pořádku? Když zadáte jen juniorhandling.unas.cz do toho pole? POčítač zavirovaný není a heslo už jsem také přestala ukládat. A historii prohlížeče jsem takké mazala.

S tim bannerem, ten se schovává za logo. A dole pod obsahem mám odkaz na webzdarma. Pokusíms e ho vytáhnout před logo.
<HTML>Jj, zadám jen juniorhandling.unas.cz a nikam mě to nepřesměruje. Historie a paměť prohlížeče jsou ale dvě různé věci.

Když dáš ten banner až dolů pod ten odkaz na webzdarma, tak bude předpokládám pak na všech stránkách dole a to je také možné (podle mě nejlepší řešení, dole banner nijak nezavazí).</HTML>
V každém případě stránka momentálně přesměrovává na nějakou ruskou doménu... nahlášenou jako útočnou.
<HTML>Taky mě to teď přesměrovává.

Poslední přístup na ftp:
IP 193.104.34.98
čas 2010-04-22 12:51:00

IP je ruská.

Takže nezapomeň <strong>změnit heslo</strong> (dokud ho nezměníš, tak se to bude opakovat) a nahrát stránku znovu.</HTML>