Problémy s PMA na Wampserveru

Ahojda,
na localhostu ve Wampserveru jsem si změnil PHPMyAdmin na verzi 3.3.2. Po spuštění PMA mě to žádá o login a heslo. Nevíte co změnit v konfiguračním souboru, aby se nastartovala klasická domovská stránka bez nutnosti přihlášení, popř. jaký login a heslo mám zadávat?

Díky moc!
Čauky,

login a heslo roota je takové, které jsi zvolil při instalaci. Pokud nic, tak by heslo mělo být prázdné.

Jinak hlavní adresář PMA soubor config.inc.php

$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'config'; // config, http, signon or cookie
$cfg['Servers'][$i]['user'] = 'root'; // pro config nastaveni usera
$cfg['Servers'][$i]['password'] = ''; // pro config nastaveni hesla
$cfg['Servers'][$i]['AllowNoPassword'] = true; // povolit prázdné hesla
Ahojda a díky moc. Já blbec tu konfiguraci hledal v souboru my.ini ve složce mysql. Tak snad to bude ono...
Ahoj, trochu mně to pomohlo, ale nic moc:

Soubor "config.inc.php" jsem v rooto PMA nenašel - byl tam jen "config.sample.inc.php". V něm byly sice Tebou uvedené parametry, ale jejich změna nijak neovlivnila to, co jsem chtěl.
Pak jsem pátral dál a ve složce "libraries" jsem objevil soubor "config.default.php" a v něm jsem uspěl, jenže startovací stránka psala chybu:

Chyba
SQL-dotaz:
SET NAMES 'utf8' COLLATE 'utf8_general_ci';

MySQL hlásí:
#1064 - You have an error in your SQL syntax near 'NAMES 'utf8' COLLATE 'utf8_general_ci'' at line 1

To je taky důvod, proč jsem si po primární instalaci WAMPSERVERU chtěl nahrát jinej PMA. Ta chyba se tam totiž objevila před tím taky, jestli mi rozumíš. S ničím jiným jsem jinde "nehejbal", takže teď vůbec nevím, kde bude zakopanej pes.
Ještě si myslím, jestli nebude problém v nastavení PHP, viz úryvek dokumentace PMA:


Requirements

* PHP
o You need PHP 5.2.0 or newer, with session support (see FAQ 1.31) and the Standard PHP Library (SPL) extension.
o To support uploading of ZIP files, you need the PHP zip extension.
o For proper support of multibyte strings (eg. UTF-8, which is currently default), you should install mbstring and ctype extensions.
o You need GD2 support in PHP to display inline thumbnails of JPEGs ("image/jpeg: inline") with their original aspect ratio
o When using the "cookie" authentication method, the mcrypt extension is strongly suggested for most users and is required for 64–bit machines. Not using mcrypt will cause phpMyAdmin to load pages significantly slower.
o To support upload progress bars, see FAQ 2.9.
* MySQL 5.0 or newer (details);
* Web browser with cookies enabled.
Tak jsem si spletl cestu. Taky jsem kdysi hledal kde je konfiguračka :)

Ta chyba bych řekl, že je systémová ze strany MySQL. Takže PMA by v tomto měl být nevinně. Z nějakého důvodu MySQL nechce vzít uvedený příkaz, i když je správný (u sebe jsem to zkoušel).
Buď je PMA nekompatibilní s verzi MySQL nebo je MySQL nějaký zabugovaný. Případně chybí dané kódování.
Zkusil bych třeba PHP skriptem, zda uvedené SQL příjme nebo odmítne. Pak to bude asi nějakou špatnou verzi MySQL.
Paradox je ten, že se ta chyba objeví už hned po instalaci Wampserevru a to tam s ničím nehejbeš. Starší PHPMyAdmin 2.5.6 mi tam šlape normálně, takže ho budu muset dát asi zpátky.

Přesto moc díky!