MySQL a Forum A ERROR

snažím se rozchodit forum PunBB na svých stránkách ale hází to tento

An error occured on line 58 in file /3w/wz.cz/z/zeme-demonu/forum/include/dblayer/mysql.php.

PunBB reported: Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Can't connect to MySQL server

a jinné problémy dle toho jak zkouším různě obměŇovat

Database Server Hostname tak prosim pomozte...
spatne nastaveny pristup do databaze. Wz.cz - podpora - mysql - tam mas asi 6 odrazek, jak se nastavuje mysql pro wz.cz
Kdyz tu nevypises radek 57, 58, 59, pak nema smysl pokladat dotaz, na ktery nelze odpovedet pro nedostatek informaci.
zkus minibb.net forum, kdyz neumis toto.
Mám podobný problém s databází. Jsem sice úplnej začátečník ale tohle mi do hlavy moc nejde. Nemůžu pochopit že jednou se mi do databáze připojit nepodaří a napise mi to:

Warning: mysql_pconnect(): Access denied for user 'drzbresle'@'mars.anoweb.cz' (using password: YES) in /3w/webz.cz/d/drzbresle/sql.php on line 4.

Ale když prohlédnu kód na chyby tak nemůžu nic nají, a pak zkusím znovu načíst stánku a najednou to jde. Někde musí být chyba ale kde? Snad to není tím že by takhle kolabovala databáze? A přitom se jedna o príkaz:
mysql_connect.........(zbytek je vyplnen dobře).
Prosím poraďte. Děkuji.
>> Warning: mysql_pconnect(): Access denied for user......
>> A přitom se jedna o príkaz: mysql_connect.....
To se nejak protireci. Chybova hlaska nelze, takze odstran to p pred connect. Navic permanentni pripojeni zde nefunguje.