Hesla!?

Zdravim,

kdyz zadam v nastaveni MySQL heslo a pripojim se v Php tak mi to po chvili spadne a nemuzu se pripojit na server mam RS a ten mi hlasi Spojeni se serverem nelze vytvorit! / Could not connect to database server! vzdy tedy musim menit vsude hesla, a celkem me to prestava bavit. Nevi nekdo co stim, diky.
Cze_Diablo (worldinconflict.wz.cz)
treba neco v nastaveni prohlizece/serveru/programu, cache/session
co treba dela phpMyAdmin? Take pada?
Jo taky pada... Jako nekdy to v poho treba i pul hodiny, ale nekdy treba po peti minutach...
Ono to vetsinou spadne kdyz se chci prihlasit do adminu, tak to spadne a nemuzu nahodit ani admin, stranku ani Php
Cze_Diablo (worldinconflict.wz.cz)
"nemuzu nahodit ani admin, stranku ani Php"
To znamena co, nahodit php? Pokud vim, PHP bezi a ty nemas pravo jej nahazovat, pokud nejsi majitel wz.cz nebo admin.

Pokud nenabehne stranka s phpadminem znamena to, ze je wz.cz pretizene.
Pokud nefunguje SQL, znamena to opet, ze je sql pretizene.
... pokud jej nepretezujes ty sam
Tez je tu myslim limit na pocet dotazu za hodinu. Pro zobrazeni dat z SQL slouzi dota. Pokud je limit vycerpan, pak phpko vyhlasi chyby pri pokusu prihlasit se na sql.

Zkus to popsat nejak podrobneji, aby bylo mozne tvou akci zopakovat, krok za krokem (klik tu, klik tam).

Mimochodem, casy pretizeni byvaji:
10-12 lide v praci
14-16 lide doma ze skoly
19-22 lide se vecer nudi
No tak ja sem admin ano:), mam stranku worldinconflict.wz.cz, mam ji asi jenom tejden, a proste kdyz neco delam se strankou tak mi nabehne hlaska Spojeni se serverem nelze vytvorit! / Could not connect to database server!

No a to je cely, nemuzu jit na stranku pac tam je tahle zprava, nemuzu jit do PhpAdmin a nemuzu jit do Admina v RS, musim vsude zmenit heslo aby to zase na chvilku chodilo. V SQL nic nedelam takze ty dotazy padaj...
Ted tu skoro dva mesice nebudu tak bych byl rad kdyby tu padly nejake navrhy na vyreseni meho problemu, abych az prijedu to mohl dat do poradku. Diky
Cze_Diablo (worldinconflict.wz.cz)
- co je to za RS a jake mas nastaveni?
Z toho, co jsi napsal se opravdu neda nic vycarovat. Zmena hesla nic neresi, treba to mas zaspamovany nejakym robotem. Tim padem je to problem RS, robot ti vycerpa veskery sql dotazy a muzes se jit klouzat.