neexistující databáze

mám v nastavení aktivovanou DB, ale když se přihlásím přes phpMyAdmina, a provedu vytvoření tabulky, tak se tabulka nevytvoří, vypíše se pouze, že příkaz SQL byl úspěšně vykonán. Když se pokouším tabulky vytvořit pomocí PHP, vypíše se "unknown database". Co s tím? Bude trvat vytvoření DB stejně dlouho jako založení e-mailu (tj. skoro PŮL ROKU!)?
Tak to se mi stalo taky ... zkusil jsem DB zrušit a znovu založit a od té doby se k ní už ani nepřihlásím (píše to Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru) :-((
(pochopitelně, že s novým heslem)
Tomáš (dobronice2k7.wz.cz)
jakymi udaji se k ni prihlasujes? Sedi to podle menu PODPORA - SQL ?

Petr (devetpiv.xf.cz)
Pokud bylo neco uspesne vykonano, tak by to melo byt oki. Zkus CTRL+F5 (refresh)
A v PHP muzes mit chybne prihlasovaci udaje.

Mam pocit, ze se to tu uz hodnekrat resilo, problem s prihlasenim do databaze. Bud pohledej nebo pocky na nazor dalsich.
Zkusil bych take prostudovat menu PODPORA - SQL ?
hmm zvláštní, problém s přihlášením jsem vyřešil tím, že jsem si vygenerované heslo do sql změnil na jiné a s ním se již přihlásit šlo

zároveň začalo v phpMyAdminu konečně fungovat i to vytváření tabulek

... opravdu zvláštní bug
Po přihlášení do čisté DB jsem do SQL okna (v phpMyAdminovi) zapsal toto:

use devetpiv;
create table test1(test int);
show tables;

- regulérní série SQL příkazů.

phpMyAdmin zahlásil že příkaz byl úpěšně vykonán, ale tu tabulku kterou tak "úspěšně" vytvořil už nevypíše - nevím co je to za bug, ale ta tabulka ve skutečnosti NEEXISTUJE.

Kdybych na svých stránkách vypnul reklamu, tak by WZ reagovalo okamžitě, ale když jsou problémy s tím co reklamují, že nabízejí, tak to se neřeší!
Zdravim, mam uplne stejny problem.
Zkousela jsem to i se scriptem v php, kdy se k MySQL pripojim, ale kdyz chci vybrat databazi, skonci to chybou.
Oznameni na podporu jsem psala uz v nedeli a do dneska bez odpovedi.
Mam pocit, ze je tohle asi nezajima :(
Vyreseno :D
Zmen si dvakrat heslo k phpadminovi. Dvakrat te vyhodi, ze neexistuje a pak te pusti k databazi a uz to konecne facha tak jak ma.
To: Panthera

Dík za radu, pomohlo to i mně...