Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru

Neví prosím někdo čim tohle může bejt? Pokouším se poprvý přihlásit a přídu si u toho jak ma... Má ňákej vliv ten výběr kódování? Nejde mi to ani s jednim. Sem se na radu zkušenějších pustil do SQL ale už toho pěkně lituju neb s tim zažívám samý takhle vypečený problémy. Sím sím o radu. Dík Zoufalec
vyber kodovani na to nema vliv. mas db aktivovanou? zadavas spravny prihlasovaci udaje (najdes je u aktivace db)?
Aktivovanou ji samo mám, a hesla sem už zkoušel snad všechny co sem kdy měl ;) včetně toho pro mysql a přihlašovacího do administrace, takže už si přídu fakt jak jouda. Může to mít něco společnýho s certifikátama v IE? Nebo ňákou jinou security hovadinou? No nevim asi to udělám jenom na posílání do souboru a databáze přenechám příštím generacím, chyby tohohle typu mě fakt neba :( Ale dík za radu Toniku
Jarda:
1) jde o připojení k databázi, nebo do PphMyAdminu?
2a) pokud jde o připojení k DB - jakou to píše chybu?
2b) pokud o PhpMyAdmin - máš povolné cookies? Co to píše za chybu?
Aha, tak to vypadá že sem na tom eště hůř než sem myslel ;) Jde o PhpMyAdmin, v tom je rozdíl? Ta DB neni v PhpAdminu? =) Píše to přesně to co je v předmětu:
"Chyba
Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru"
Cookies mám, myslím že to bude mít něco s těma certifikátama, jen nevím jak se s tim poprat. Píše mi že:
"Windows does not have enough information to verify this certificate. "
a Certificate status:"The issuer of this certificate could not be found."
Ten certifikát byl vytvořenej na www.cekit.cz pro mysql.wz.cz
Dá se někde sehnat jinej? Dá se s tim vůbec něco dělat? ;o)
Už se povedlo, sem hňup a radši sem důvod proč mi to nešlo ani nebudu psat =)
"Re : Už se povedlo, sem hňup a radši sem důvod proč mi to nešlo ani nebudu psat =) "

No tak to jseš dvojnásobný kokot...někteří tady na tomhle minifóru hledají odpovědi na svoje problémy.
Mně to psalo taky když sem se chtěl přihlásit do PphMyAdminu a zadával jméno a heslo kterým se dostávám do administrace , pak sem zkusil jméno a heslo který mám napsaný v MySQL a zázrak, funguje to :-)
<HTML>Zázrak, velebnosti, zázrak!</HTML>
jarda , mohol si ten sposob vyriesenie kludne napisat. j aosobne neviem nejako dobre robit s databazou a mam rovnaky problem, teraz musim hladat dalej.