Nefunguje mysql

Chcem sa opytat ze preco z nicoho nic my prestal fungovat mysql server a vobec nejde a teda je nedostupna stranka
Cus, tekdon is nahráv na web PHP-FUSION jenom že když to instaluju ukaže se mi "CHYBA: Nelze se připojit do databáze.
Zkontrolujte prosím MySQL nastavení." přitom mám všechny udaje správně ... myslím si že není aktivovaná MYSQLdatabáze jenom že v nastavení už jí mám akivovanou ... PORADTEMI PLS !?diKY
V prvé řadě. Sice je téma podobné, ale toto už je zombík (mrtvé vlákno). Takže příště si založ vlastní. Za druhé. Nauč se pořádně češtinu. Jsi-li žák prvního stupně. Budiž. Jinak je to ostuda.
Tímto chci říci, že na tvoje vlákno z výše uvedených nedostatků nebude nikdo reagovat. Já píšu jen, aby ses příště vyvaroval těchto chyb.

Ale když už jsem tu a reaguji.

Nejčastější chyba "přitom mám všechny údaje v pořádku" je ve většině případu tím problémem. Všichni říkají, že mají vše okej. Nakonec zjistí, že to měli špatně. Na druhou stranu může být chyba v nenažranosti použité aplikace (PHP-Fusion). Server nestíhá nebo se mu aplikace nelíbí a tak protestuje.
Co s tím? Popravdě nic. Počkat až se vzpamatuje nebo najít jiné alternativy.
Ale stejně je to kouzelné: "Cus, tekdon is nahráv na web..." V první chvíli mě napadlo, že je to anglicky!