Nefunkční databaze

Nedaří se mi připojit k mé databázi, ani přez php, ani přez phpadmin. K mysql severu mě to přihlásí, ale databázi už to neukáže, hází to:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/web/wz.cz/mysql/libraries/dbi/mysql.dbi.lib.php on line 119

Nevíte, co s tim?
PřeZ se píše ve slově přeZka (například na opasku)... Jinak PřeS spáleniště, přes krvavé řeky...
Nejspíše máš guláš v tom skriptu, kterým se snažíš připojit k db (pokud máš vůbec databázi aktivovanou a něco v ní natlačeno).
mam podobny problem, na 5 minut mi to ozivi zmena hesla a pak to zase padne...
nedela se urzba na servru nebo neco? :) pze si to pada jak se tomu zachce :)
<HTML>2Ghulas: a o který web se jedná? Ten na který jsi přihlášený, nemá zaplou db. Taky by se hodilo ukázat celý mysql dotaz, včetně onoho mysql_fetch_array().</HTML>
Možná hodně medoviny... :-D
Jedná se o ten, za který jsem přihlášený.
Ve skriptu to není, protože ten samej skript mi funguje i na dalších deseti stránkách.
Medovinu nepiju, radši mam tvrdej.
DB mám zaplý, protože by mě to jinak nepřipojovalo ani na phpadmina... jedná se pouze o databázi.
PřeS to všechno mi nefunguje připojení k databázi, ale funguje připojení k serveru.
A... pardon, oni mi to mysql znovu vypnuli... tím to bylo...
mysql zde ma omezeny pocet dotazu. Pokud to pretezujes, tak dalsi dotaz neprojde. Jestli to s tim treba nesouvisi, to vypinani. jenom takova moznost :)