Nemuzu vytvorit tabulku

Nemůžu vytvořit v phpMyAdmin tabulku,poraďte mi pls někdo jak to mám udělat.
<HTML>A co vám brání? Máte snad zakázáno vytvářet tabulky nějakým soudním příkazem či rozsudkem?</HTML>
Brání mi to to,že nikde nemůžu najít možnost vytvořit novou tabulku a když to zkusím napsat v sql tak mi to napise bud ze sem nevybral databazi a kdyz ji vyberu rak ze neexistuje
<HTML>Po přihlášení máte v menu vlevo název databáze (a v závorce počet tabulek). Klepněte na to a na stránce máte možnost vytvořit novou tabulku.</HTML>
Taky jde o to, jestli si nepleteš "tabulku" v databázi s "tabulkou" v html... :-)
Mates (autobusbouda.wz.cz)
Zkus popsat uplny postup, co delas. Bod 1. bude stejny jako u mne:
1. stranka wz.cz
2. prihlaseni do wz.cz
3. menu Administrace - podmenu Nastaveni - nabidka phpMyAdmin
4. prihlaseni do phpMyAdmina, probehne ok //pokud ne, mas chybne heslo nebo nemas v nastaveni aktivovanou databazi
5. jedno z tlacitek je ted bud domu nebo je treba vlevo v seznamu vybrat tvoji databazi a pak by se mel objevit nekde odkaz pridat tabulku.

viz menu Podpora, tam by mel byt ten postup popsany!

v php je to pak:
$SQLhost = "localhost"; //server (host)
$SQLuser = "root"; //name DB
$SQLpsw = ""; //user
$SQLdbname = "test"; //password
//pro wz.cz napr:
$SQLhost = "mysql.webzdarma.cz"; //server (host)
$SQLuser = "autobusbouda"; //name DB
$SQLpsw = "heslo"; //user
$SQLdbname = "autobusbouda"; //password

// sql query
function sq($query,$text='') {$res = mysql_query($query) or die("<hr>MySQL Err".$text.": $query<hr>".mysql_error()); return $res;} //debug mode

//conect SQL
$SQLserver = mysql_connect($SQLhost,$SQLuser,$SQLpsw) or die("Err: connect DB server!" . mysql_error());
$SQLdb = mysql_select_db($SQLdbname,$SQLserver) or die("Err: connect DB!" . mysql_error());
//sq("SET NAMES 'cp1250'",'charset DB!');

// ... tohle ti v php vypise nejakou chybu a die ti ukonci dalsi prikazy. takze, az chybu vyresis, tak pokracuje dal a objevi se treba dalsi. Mozna dobre si zapnout i error_reporting.
tabulku bys pak vytvoril prikazem:
sq("CREATE TABLE IF NOT EXISTS `book2_banned` ( `banip` varchar(15) collate latin2_czech_cs NOT NULL default '',
PRIMARY KEY (`banip`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=latin2 COLLATE=latin2_czech_cs");

Bez blizsiho popisu, presneho postupu je to hledani chyby v kupce moznych chyb.