2 databaze

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné vytvořit v mém účtu druhou databázi?
Za odpověď děkuji.
Omlouvám se za nové téma, odpoved jsem nasel ve starsich prispevcich, kde je psano, ze muze byt jen jedna db. Kdyby uz to nebyla pravda, tak prosim odpovezte na toto tema. Děkuji
<HTML>Pravda je to stále. Není přece problém provozovat dvě "databáze" v jedné pomocí rozdílně pojmenovaných tabulek.</HTML>
No bylo pro mě mnohem jednodušší vytvořit druhou databázi. Chtěl jsem si vytvořit testovací verzi systému, který tvořím, abych měl oddělený obsah. Mám systém tvořený hodně na závislosti názvu tabulky. Musel bych procházet všechny programy, které mi pracují s názvem tabulky. Kdybych měl dvě databáze, tak to jednoduše oddělím druhou databází (název databáze mi figuruje pouze u volání přístupu k db.). Nenapadá vás nějaké jiné řešení. Děkuji za odpověď
<HTML>Být tebou, velice rychle do toho systému zakomponuju něco jako "table prefix", čili možnost nastavit začátek názvu tabulky. Většina různých redakčních systémů to tak má.

Jinými slovy, pak je možné mít systém A s tabulkami A_tabulka1, A_tabulka2 a systém B s tabulkami B_tabulka1 a B_tabulka2. Žádný konflikt nehrozí.</HTML>
Pokud je systém ve vývoji, měl bys jej testovat výhradně na localhostu!
Ono se to nezdá, ale i jeden pitomý nekonečný cyklus dá serveru zabrat ;)
<HTML>Ano... naše servery nejsou tak rychlé jako dnešní superpočítače, které zpracují nekonečný cyklus během pár sekund. ;)</HTML>
Zmínka o nekonečném cyklu samozřejmě předpokládala jeho násilné ukončení při timeoutu nebo memory limitu ;)
Druhá databáze se dá vyrobit velmi snadno, pokud si založíš druhý účet s novou doménou. Na jedné doméně můžeš mít produkční větev a na druhé si můžeš ladit zkušební verze.

Jenom je dobré si ověřit, že oba účty jsou na stejném serveru. Jinak se to špatně ladí.