Vytvoření tabulky v databazi přes phpmyadmin

Dobrý den, můj problém spočívá v tom, že když se přihlásím do phpmyadmin,otevřu databaze,potom kliknu na svou databazi,abych mohl vytvorit tabulku,tak mě to vrátí opět na úvodní stránku v phpmyadmin.
nevíte někdo čím by to mohlo být?

děkuji za radu
Zkontroluj prohlížeč, zkus jiný, případně jiný stroj.
Phpmyadmin například vyžaduje povolené cookies ;)
tak bohužel bez úspěchu, vyzkoušel jsem různé prohlížeče, cookies mám povolené...
<HTML>Předpokládám, že taky v levém sloupci vidíš
<code>
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource...
</code>

Jestli ano, tak si pro příště pamatuj, že takové věci se musí taky napsat. Líp se pak pozná, na čí straně je chyba. Napsala jsem adminovi.</HTML>
Moc děkuji za pomoc, v levém sloupci to je opravdu napsané, bohužel jsem si toho nějak nevšiml
<HTML>Není zač. Aktivuj si databázi znovu, mělo by to pak již být v pořádku.</HTML>
Ještě jednou mockrát děkuji za ochotu, všechno už funguje jak má
Prosím Vás mám ten samý problém i tu samou varovnou hlášku... Prosím o opravu, předem děkuji!
Já dělám PHPBB3 forum, chyba:
Objevila se velmi závažná a nevratná databázová chyba.
Toto může být způsobeno tím, že daný uživatel nemá příslušná práva
vytvářet tabulky – CREATE TABLES nebo vkládat – INSERT data, atd. Podrobné informace mohou být uvedeny níže. Nejdříve kontaktujte vašeho poskytovatele hostingu nebo fórum podpory phpBB pro další pomoc.

install_install.php [ 1198 ]
SQL : CREATE TABLE phpbb_attachments ( attach_id mediumint(8) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, post_msg_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, topic_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, in_message tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, poster_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, is_orphan tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '1' NOT NULL, physical_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, real_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, download_count mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, attach_comment text NOT NULL, extension varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mimetype varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, filesize int(20) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, filetime int(11) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, thumbnail tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (attach_id), KEY filetime (filetime), KEY post_msg_id (post_msg_id), KEY topic_id (topic_id), KEY poster_id (poster_id), KEY is_orphan (is_orphan) ) CHARACTER SET `utf8` COLLATE `utf8_bin`
Table 'phpbb_attachments' already exists
Proč vytváříš tabulku phpbb_attachments, když už existuje? Vidíš v tom nějakou logiku?

A pro svůj problém si založ NOVÉ vlákno. Je neslušné se vecpat do cizího.
Viz zbi, hlaska dole:
"Table 'phpbb_attachments' already exists"
Pokud to mas uplne cistou databazi, zadne predesle forum tam nemas a nepotrebujes zalohovat, tak tu tabulku smaz pres tlacitka nebo prikaz na zacatku

DROP TABLE IF EXISTS phpbb_attachments
-- ...
CREATE TABLE phpbb_attachments

Obavam se, ale, ze klikani bude jednodussi, ze budes muset nejspis smazat vic tabulek :)