Chyba phpbb

Zdravím, píše mi to
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
mám obrázek i toho jak to mám vyplněné.¨
dá se sem nějak hodit?
http://img27.imageshack.us/img27/3558/beznzvucoy.png

obrázek
http://imageshack.us/f/703/beznzvuud.png/

mysql (heslo jsem si změnil)
Máš to vyplněné špatně. To je opravdu problém to správně opsat?

___
Mimochodem, z těch obrázků opravdu moc přečíst nejde (nebo z imageshacku neumím dostat vyšší rozlišení). A ať nenapínám, tak máš špatně vyplněné database hostname (ne, není to localhost).
Díky, ale já jsem tam omilem dal špatnej obrázek, ale i bez správně tohle mi to nejde, možná to je tím, že tenhle účet nemám ani 24h.
No jo, máš špatně hostname. I při tom mizerném rozlišení je to patrné.
to localhost jsem opravil ma mysql.webzdarma.cz ale pořád mi to píše.
Default board language: english
Database Type: mysql 3.x
Choose your installation method: install
Database Configuration
Database Server Hostname / DSN: mysql.webzdarma.cz
Your Database Name: darco35
Database Username: darco35
Database Password:
Prefix for tables in database: phpbb_
Admin Configuration
Admin Email Address: pajajakubec@seznam.cz
Domain Name: darco.xf.cz
Server Port: 80
Script path: /
Administrator Username: Darco
Administrator Password:

Administrator Password [ Confirm ]:
Už je to hotové, zkusil jsem to jinde a povedlo se mi to, děkuji za to, že jste se mi pokusili pomoct ;)
A kde byl problém? Je lepší vlákno ukončit nějakým řešením (pro případ, že bude mít někdo stejný problém v budoucnu ;)).
Byl výpadek serveru. Koukal jsem se na doporučené a tam bylo xforum.cz doporučuji máte to za 10 sekund hotové
To vůbec není špatný nápad umístit vlastní fórum na hosting, který se na to přímo specializuje. Na WZ by s tím byly jen potíže, protože phpBB generuje značnou zátěž serveru.
V té doméně jenom napíšeš údaje jak se to má jmenovat vybrat doménu, jak se bude jmenovat administrátor a jméno themy klikneš a fórum se samo založí a nic nemusíte instalovat ;)