cookies

Chcel by som Vás poprosiť o jednu radu...
Išiel som na stránku https://www.webzdarma.cz/mysql/,
vypísal som všetky potrebné údaje, stlačil tlačidlo a ono mi to vypísalo, že musím mať povolené cookies, pokým chcem pokračovať. Skontroloval som všetky nastavenia v mojom prehliadači (google chrome) a zistil som, že cookies mám povolené, napriek tomu, že sa mi nepodarilo prihlásiť. Prosím pomôžte mi.
Ďakujem
:)

To je divný. Máš ty cookies skutečně zapnuty? Ona ta hláška se zobrazuje jen při vypnutých cookies. Já se do phpMyAdminu dostanu bez problému i z Chrome.
Nastavení - Zobrazit rozšířená nastavení - Nastavení obsahu - Soubory cookie: Povolit nastavení místních dat. Případně udělit výjimku na adresu: webzdarma.cz
I když ono je to divný i v tom slova smyslu, že můžeš psát zde do fóra, které vyžaduje přihlášení a to vyžaduje povolené cookie. Takže de facto cookies máš povolené.

Zkusil bych jiný prohlížeč. Pokud to v něm půjde, pak je problém v Chrome - neposlušné rozšíření, chyba v nastavení nebo v ukládání. Pokud to nepůjde i v jiném prohlížeči, pak je chyba někde jinde - je databáze aktivována? Jsou zadány správné údaje? Neblokuje to třeba antivir nebo firewall?
Áno, všetko som skontroloval, dokonca ani antivirus ani firewall to nekomplikuje. Asi skúsim inší prehliadač. Dokonca som išiel po nájdení chzbovej hláškz do rozšírených nastavení a (áno), dokonca som zrobil výnimku a nič.
Stránku som si otvoril v 2 inších prehliadačoch a: nič. Tak už vážne nechápem. :_(
Tak to zkus ještě na jiném počítači na jiném místě. Pokud to blbne i tam, pak je problém na straně serveru. Pokud to tam funguje, pak je problém u tebe.