You can't be logged more than 2 times!

Zdravim FTP ide velmi zle furt mi toho hadze aj filezilla aj total commander. ako to vyriesit ? diky
You can't be logged more than 2 times! = Nemůžeš být přihlášený 2krát!
A reseni je? Prelozit si to umi skoro kazdej.. Me se to deje taky ve Krusaderu a 2x prihlaseny nejsem.
V Krusaderu zapnout pasivní přenos (nebo jak se to tam jmenuje) a hlavně nepoužívat kopírovaní/přesun tažením myši, ale zmáčknou F5/F6. Potom to už nehlásí (alespoň mně ;-))
Nastavuje se to v ovládacím centru KDE a tam to mám zaškrtlé (pasivní režim FTP) Jinak by mi FTP nešlo vůbec.

A ať to přetáhnu, nebo zmáčknu F5, tak to píše to samý. A ve webovym klientovi, když dám Zip & Download, tak se akorat vytvoří soubor s velikostí 0byte.

Tak mě napadá, můžu vůbec stáhnout adresář s podadresářema ve kerých jsou obrázky? Protože jednotlivé obrázky jdou stáhnout, ale jsou jich mraky... Jedině mě napadá vytvořit bash skript, kterej to stáhne, ale to bych potřeboval poradit.

Proč to vlastně nejde?
Tak jsem na to možná přišel, vlezl jsem do adresáře s podadresáři a zkusil zkopírovat podadresáře a fungovalo to, takže jsem z toho usoudil, že při kopírování se to rekurzivně přihlašuje do podadresářů, což by muselo být víc než 2x, při složitějším zanoření, je to tak?

Takže se i vysvětlilo proč to předtím při kliknutí storno u tý hlášky zkopírovalo jen něco - zkopírovalo to ten jeden adresář ve kterym to bylo nalogovaný a když to šlo na další, tak vyskočila znovu ta hláška... Teď už to mám zkopírovaný, byla to ale práce na to přijít, že je to takhle omezený.
<HTML>To je divné, asi máte naprosto zmetkovitého FTP klienta. Žádná norma FTP neříká, že se do každého adresáře musí uživatel zalogovat zvlášť.</HTML>
V tom případě na wz je taky zmetkovej klient, ten webovej... Ja nevim jak to funguje, tohle jsem z toho vydedukoval...
<HTML>Ano, ten webovej je zmetkovej. Chystá se novej, snad méně zmetkovej.</HTML>
Já bych se vykašlal na dedukci, ta by totiž vyžadovala nějaké statisticky podložené pozorování a vzhledem k tomu, že mě to jede a kopíruje to všechno, čas od času to spadne, takže pak nechám oba panely v TC synchronizovat a dokopíruji to, co v prvním kole neprošlo. Specielně s doménou unas.cz nemám skoro vůbec žádné problémy - od 19:28 do 19:31 254 souborů v 13 adresářích - celkem 7819 kB, na jedno přihlášení, takže předchozí dedukční závěry padají.
Chyba bude někde v komunikaci mezi klientem a serverem. Server asi půjde těžko vyměnit, takže zbývá klient.
Vynechal bych i webového správce souborů, to že je k nepoužití je veřejně známá věc.
Web lipka.borec.cz mám asi půl roku. Pravidelně každý den jsem přes Total Commander aktualizoval stránky. Bohužel teď poslední týden to nefunguje, tak jak má! Začnu kopírovat soubory, a zkopíruje se asi jeden nebo dva a potom vyskočí okno na kterém je "PWD" a něco jako "server byl odpojen.", potom se to zeptá jestli se chci připojit znovu k serveru, kliknu na "ano" a napíše to "You can't be logged more than 2 times!". Chvilku počkám (asi 5 minut) a jede to znova! Připojím se, napíše to že server byl odpojen atd... nevíte co s tím ?
Již jsem to vyřešil, bohužel nevím jak :( ale funguje to!
Pardón, že jsem to tu zbytečně davkrát zaspamoval !
Dobrý den,
mám podobný problém.
Velké problémy s přenosem dat přes ftp...výpis z filezilly níže.

Stav: Zjišťování adresy mygold.euweb.cz
Stav: Připojování k 88.86.113.152:21...
Stav: Připojení navázáno, čekání na uvítací zprávu...
Odpověď: 220 FTP Server ready.
Příkaz: USER mygold.euweb.cz
Odpověď: 331 Password required for mygold.euweb.cz
Příkaz: PASS *
Odpověď: 530 You can't be logged more than 3 times!
Chyba: Kritická chyba
Chyba: Nelze se připojit k serveru


Pokus o přihlášení přes web také selže:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: You can't be logged more than 3 times! in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru mygold.euweb.cz:21 s uživatelem mygold.euweb.cz
Zkuste to znovu ...

Ve FileZille mám nastavený počet maximálního počtu připojení na 1...tak jak můžu být přihlášen vícekrát?
Nemáte někdo nějaký tip, jak vyřešit?
Děkuji za všechny rady