Můj účet prý neexistuje!

Už několik měsíců mám na webuzdarma registrovanou stránku www.spenatky.wz.cz a donedávna normálně běžela. heslo jsem neměnila.
Dnes mi nejde se přihlásit do administrace, prý takový účet neexistuje.
Ale stránka normálně běží.

A ani není důvod, abyste mi ji mazali, je to normální stánka, nefunguje ani jako skladiště, má klasický index, hlavní stranu, reklamu, odkazy, obsahuje velké množství fotek (vystavených přímo na stránkách) a jestli je vymazaná, vymazali jste mi i ty fotky! :(

Jak je to možné?

PS:Heslo i už.jméno píšu zaručeně správné
Stranka "www.spenatky.wz.cz" existuje, takze nemohla byt smazana.
Zkusil bych jeste pres FTP.
Již Vám přístup do administrace k stránce funguje? Měl jsem podobný problém. Pokud ještě nejde, napiště, popíšu způsob, jak se mi povedlo problém odstranit. Ale byl to způsob velmi neobvyklý. :-)
2kaprok: teď jsi mi něco připomněl :-) už jsem tu podobný problém řešila a myslím že vím, jaký způsob myslíš a ano je opravdu neobvyklý (a funguje). Doporučuju předat informaci po emailu.
jo a jak vole to chces asi udelat?hm?.....tez mam stejny problem.
skupaftoooo: Nejlepsi zpusob jak zadnou pomoc nedostat :P
Jak jsem řekla, kdo má tento problém, ať píše na mejl mně nebo kaprokovi.
Ten způsob by mě vážně zajímal, protože bych svůj web nerada ztratila, dal mi dost práce.
Takže prosím prosím, byla bych ráda za pomoc :/
A pokud je to možné, tak bych se dál ráda přihlašovala jako dosud, přes fttp jsem se nepřihlašovala ani před tím :ó(

A proč se něco podobného vůbec stane ?
2Nen: napiš mi mejl ok?
Můj mail je Nen.@Seznam.cz

(i s tou tečkou za Nen, to většinou lidé zapomínají dopsat)
Díky už předem za cokoliv :)
mejl na Thaliu je třeba: info@psb.wz.cz
by me zajimalo jak ten problem chcete vyresit stale to nejde...nikdo neni schopen s tim neco udelat nebo napsat.
pokus to tady ještě jednou přečíst
jejda ja vim lol tak napis na muj email jak !
pokus to tady ještě jednou přečíst
(a to se směješ mě?)
Dobře, napsala jsem ní na mail.
Ale zároveň jsem sem napsala i svůj mail, takže jestli někdo ví jak na vyřešení problému, šup tam s ním :)
Nen. : kolik máš webů?
Tenhle už není můj, zkouším jen, jestli se na něj dá přihlásit.
Je zvláštní, že tato adresa, ačkoliv v ní nic není, ani jeden soubor, existuje, a účet, o který se starám a pečlivě plním všechny podmínky mi nejede a údajně byl zrušen.

Opravdu úsměvné, řekla bych.
Ne tak nekdo rika jak a machruje tak bych rad vedel jak ja furt nerikej jak to jde udelat ale uz k veci bud tak hodny.
Pro ds.: a myslím, že na počtu webů nezáleží, pokud jsou plněny podmínky, ne?

Já jen nechápu, proč můj účet nefunguje a zároveň na internetu jede, a proč všichni tady tvrdí, že ví jakým způsobem se přihlásit, ale ten způsob mi nenapíší.

Admin, který by měl řešit problémy přes mail se taky neozval.
Takže kam se ještě obrátit, když něco ne z mé chyby nefunguje?

Začíná mě to už opravdu hodně štvát.
Člověk by řekl, že webzdarma.cz je kvalitní poskytovatel hostingu, a že se něco podobného nestane, pokud registrovaný uživatel dodržuje jeho podmínky
Net me take jde web o kterej se nestaram a o kterej ano nejde..nemuze bejt smazan...ale maji nejakou chybu u sebe v login jenze uz to trva celkem dlouho a nikdo neni schopen rict nebo uzivatele upozornit.
Jenže jak dlouho taková jejich chyba může trvat? Já potřebuju na web přidávat aktualizace, fotky a další dokumenty, a tahle chyba, nebo co to je, mi neumožní ten web ani smazat, kdybych se i nakrásně rozhodla ho vymazat a založit si účet jinde :(
Nen. : to jsou ty paradoxy jednoho administrátora a stotisíce webů

skupaftoooo: vím, že opakovaný vtip už není vtipem, ale:
pokus to tady ještě jednou přečíst a udělat to,co je nabízeno, já jsem nenabízel nic