FTP !


Zdarec všichni,
mám velký problém. Jen s velkými obtížemi dokážu nahrávat své soubry
na server. FTP se rozjede, pak jako by zamrzne a nic nechce dělat, nebo
jen velmi pomalu. Přes rozhraní přímo na serveru tam taky nic nedostanu.
Poraďte mi prosím někdo...

J.K.
Co se týče ftp - máš zaplý pasivní režim? Nemáš už zaplněné místo? Připojuješ se z ČR?
Co se týče úvodní strany - dle nových podmínek již není zobrazování banneru pouze na vstupní stránce bez dalšího obsahu povoleno.
ztratil jsem heslo k ftp a nevím, jak zadat nové. Pro přihlášení k webzdarma mi bylo vygenerováno nové a sekci změna hesla mě to přijalo, ale pro změnu hesla k ftp to tvrdošíjně vyžaduje staré heslo a to nové nefunguje. Může někdo poradit, jak získat nové heslo k ftp?
heslo k ftp je stejny jako pro prihlaseni k webzdarma. pokud mas doma heslo ulozeny v ftp klientovi, tak ten patrne pro zmenu hesla pozaduje zadani puvodniho (pokud te dobre chapu, protoze nevim o tom, ze by se dalo menit heslo zvlast pro webovou administraci a zvlast pro ftp), coz nema z wz nic moc spolecnyho. nejjednodussi je asi to nastaveny pripojeni v ftp klientovi smazat a vytvorit ho znovu s novym heslem.
Ufounek: jak dlouho uz to trva? Nemuze to byt jen prodleva pri synchronizaci hesel? (nikdy jsem si tu heslo nemenil, tak nevim...)
Prosím poraďte mi jak mám nastavit.....
Ftp server..
Děkuji
2Patrik: jako server vyplň draci--doupe.xf.cz.