Účet neexistuje

Mám problém, že se nemůžu přihlásit ke své doméně skautrikitan.unas.cz-píše to, že účet neexistuje. Přitom ty stránky normálně jedou, nový účet pod stejným názvem nelze založit (jak psal jeden tady na fóru), tak nevím, co s tím. Z podpory se neozvali.Díky
Mám stejný problém s: hejsci.kvalitne.cz
Nevítě někdo, co se mohlo stát?
Mě to taky píše že účet neexistuje fakt se zbláznim ! Udělal jsem,psal jsem a je to k ..... :(
Jo, taky by mě zajímalo, jak je to možný a obzvlášť to, že když jsem doménu zaregistrovala znova, abych se vůbec dostala k administraci, naskočil mi tam vškerý starý obsah. Takže udělat to kdokoli jiný, může se mi v tom hrabat jak se mu zachce...
ehm ehm... :x
Též se bohužel přidávám :o/ Také se nemohu dostat na účet (hvezdaels.wz.cz). (Na rozdíl od syrea.wz.cz se ale ani znovu zaregistrovat nemohu, poněvadž prý jsou stránky blokovány ... leč samozřejmě normálně fungují)
:o(
Mám stejný problém. Při přihlášení mi tvrdí, že účet neexistuje. Přesto stránky (jk.wz.cz) fungují tak jak mají. A při pokusu znovu zaregistrovat mi vyskočí: Tato doména je blokována. Psala jsem již dvakrát na podporu, ale odpověď žádná, řešení žádné, a trvá to tak už zhruba od 22.9.2006 :o(
Před chvílí mi přišel e-mail s omluvou - a účet už mi fungujeeee! Hurááá a děkuji! :o) jk.wz.cz