rozhození stránek reklamou

Dobrý den,

chtěl jsem si na své stránky http://ikrk.wz.cz/main.php vložit ten nový reklamní proužek, ale poněkud mi to rozhodilo stránky... (na první pohled to možná nebude vidět, ale oproti původní verzi je to opravdu jinak :-) Problém je v tom, že já nemám stylopisy s příponou css, ale má je jako php skripty, takže se mi ta reklama vloží i do stylopisu, což potom prohlížeč jaksi nezvládá... http://ikrk.wz.cz/styles/ff_styles.php?color=blue&prechod=
Dá se to nějak řešit?

Tím to bohužel ještě nekončí. Mám fixně pozicovaný layout, který brání správnému, případně vůbec nějakému zobrazení (ve Firefoxu) reklamy... Dá se nějak udělat, aby se ta reklama vkládala do nějakého předem připraveného divu?

Pokud by to nešlo nijak řešit, je možné ji nějak odstranit?

Diky moc za objasnění.
sry tohle nwm, ale jak jsi udělal ten šedý přechod nahoře a dole?
Problem se stylem bych zkusil obejit takhle:

Do ff_styles.php dej na zacatek vypsat

/* <BODY>

*/

- lista by se pak mela pokusit pridat hned za <BODY>.

Uvodni stranka toho webu odporuje podminkam umisteni reklamy.
Listu muze vypnout admin na pozadani.
Ve FF se opravdu nezobrazi, tipuju ze je schovana za tim prechodem. Cela ta stranka je uprimne takova zvlastni, nektere casti se posouvaji pod ty prechody, nektere jdou pres ne...
Wegguy:
OK, diky, sice to neřešení problém kompletně, ale jako obejití to stačí.
Ano, ve FF je to pod tím přechodem. FF totiž chápe jinak z-index než IE a Op. Přechod se dá sice vypnout, ale stejně je ta reklama zakrytá kusem menu, proto bych ji potřeboval dát do zvláštního divu...
Ad vstupní stránka: to je sice fakt, ale na druhé straně je možnost si nechat jen ten proužek a zrušit reklamu ze vstupní stránky. Teď nemám čas to moc řešit, takže když budu mít proužek, tak mi to aspoň nezruší (doufám).
Ad zvláštnost stránky: mám rád zvláštní věci :) a komu se to nelíbí, tak si to může v přepínači stylů vypnout...

Ondra:
nic extra, dva fixně pozicovaný divy s pozadím, přes který jezdí zbytek stránky, toť vše...
hm, tak bohužel trik s poznámkou už jaksi nejde použít pro RSS syndikaci :( nenapadá někoho něco jihého? Aby se to tam prostě vůbec nevkládalo.
diky...
S rss je problem, nekdo to tu uz resil a nakonec si nechal listu zase vypnout...