Prosím o změnu reklamní lišty

Mohl by mi prosím někdo změnit reklamní banner na takovou tu slabounkou lištu nahoře? Abych nemusel dávat stránku "Vstupte" (což se už nesmí)
Díky.
<HTML>Timken: který web?</HTML>
Ten co mám v názvu: timken.unas.cz
Předem díky ;-)
<HTML>timken.unas.cz nastaveno</HTML>
Super, ještě jednou díky ;-)
Chci se zeptat pokud tam ta lišta bude může můj index zůstat tak jak je?
Díky.
Pri variante lista bez banneru ano. Pri variante lista + banner (za 150MB) ne.
Díky.
Pokud bych chtěla navýšit prostor a ponechat ten index tak jak je, tak musím dát reklamu všude dovnitř včetně tý lišty nebo by to šlo i bez ní?

Jsem z toho trochu zmatená...;-)
..........už jsem to našla a snad i dobře pochopila. ;-)

Prosím tedy o navýšení prostoru a nastavení lišty na všechny stránky.
A takhle budu moci i ponechat index tak jak je, že?

Díky za trpělivost
<HTML>bohemianoak.wz.cz nastavil jsem pouze lištu, index může zůstat tak jak je</HTML>
Díky moc.

Navýšení tedy není možné?
mks-mohol by si mi zmenit reklamni banner len na tu reklamnu listu na stranke www.tybee.borec.cz. Lista moze byt "modra".

Diky
Tybee.
Nevíte někdo, jak to nastavit, abych nahoře měla lištu a banner nikde žádný?
pozadej moderatora zde na foru.
Wegguy -> díky :-)

mks či jiný z moderátorů -> mohla bych tedy taky poprosit o přechod z banneru na lištu - pokud možno bílou. Díky moc :-)

BTW: Nebylo by jednodušší to udělat automatické v nastavení a trochu víc možnosti reklamy popsat v návodu co a jak? Tipuju, že z bannerů na lištu bude chtít přejít víc a víc lidí a vysvětlení, co je tam teď mi toho opravdu moc neřeklo.
Děsím se třeba toho, že se baneru nezbavím, protože jsem zaklikla možnost bílé lišty nahoře a až teď se dozvěděla, že to možná (?) funguje tak, že se mi navýší prostor na disku za zobrazovanou lištu, ale nefunguje to tak, že banner tam nebudu muset dávat.
Tak "lištičku" už tam mám. (Díky, díky díky!) A co a jak tedy s tím bannerem?
Mohu poprosit o umístění lišty na stránkách www.skspeedbrno.wz.cz?

Díky moc
Také bych chtěl požádat o umístění horní lišty na všechny stránky. Děkuji
Já už lištu mám, jenže jsem si znovu nahrál jeden soubor (finalstart.html) a lišta zmizela. Takze kdyby s tim šlo něco udělat, byl bych vděčný
Dobrý den, chtěla bych poprosit o přidání reklamní lišty na http://www.monkeyshit.wz.cz tak, abych nemusela přidávat banner. Předem děkuji a přeji hezký den :-)
To mks: změníš mi prosím reklamni banner jen na reklamní lištu na
sweet-dreams.wz.cz. Díky moc.
Pokoušela jsem se dat reklamu z uvodni stranky vstupte na vsechny ostatni dolu, ale je tam dodatek, ze se to projevi az na nove nahranych souborech... Nechci to tam vsechno nahravat jen proto, ze jste si vymysleli nove pravidlo. Jak to tedy mam udelat, abych neprestoupila vase pravidla a neprisla o svou stranku? je to foggy.mysteria.cz - pracuje s ramci a reklamu bych radeji dolu. Dekuji predem. Foggy