index

jsem naprostý začátečník a nevím jak udělat index aby mi stránky na webz.cz chodily.Prosím o polopatickou odpověď,či příklad.Předem moc děkuji.
Když polopaticky, tak nejlépe http://polopate.jakpsatweb.cz/ :-)
index je obyčejná HTML stránka, která se jmenuje například index.html, index.htm, index.php (přípona podle toho, v jakém jazyce to píšeš, v tvém asi jen to html :-) ) Takže stačí tuhle stránku vytvořit a nahrát jí na server. Potom, když zadáš druid.webz.cz, tak ti tam rovnou naskočí tahleta stránka, tedy index.html

Pokud nevíš vůbec, jak psát stránky html, doporučuji ti nějaký online tutoriál, například www.jakpsatweb.cz apod.

Nezapomeň, aby stránky podléhaly pravdilům WZ ohledně reklamy :-)
mojí ůvodní stránku jsem pojmenoval:index.html,přesto mi to nejde :-(((((
A nahrál jsi ji do kořenového adresáře?
ano,nahrál,teď to zkouším ještě jednou nahrát celé znova
A je ten název celý opravdu malými písmeny?
stránky jsem si dělal,pomocí programu NVU,když je mám uložené na disku,vše mi funguje ale zde ne :-(((
ano,název mám malými písmeny
Hm, zkoušela jsem zobrazit index.html, i různé velikosti písmen či index.htm, ale stále jen chybová hláška. Máš nahranou už i nějakou jinou stránku? Když zadáš její adresu, zobrazí se?
zobrazí se to,pokud zadám celou cestu:www.druid.webz.cz/druid/index.html
No a je to jasný :-D (já si teda něco takovýho myslela) ten index.html nemá být v adresáři druid, ale o jednu úroveň výš. Nahrej všechno přímo do kořene a né do adresáře druid a pojede to ;-)
Thalia,děkuji móóóc,jdu na to :-))))) Ahojda