Reklamni banner

Chtel bych se zeptat jestli http://e-c.wz.cz/ vyhovuje novym pravidlum zobrazovani reklamniho banneru, ci nikoli. Jde o to, ze to je sice vstupni stranka, ale uzivatel si na ni vybira jazyk a jsou na ni odkazy na novinky na webu, takze si myslim, ze by se to dalo brat jako, ze ta stranka ma obsah. Kdybych musel reklamu presouvat a tuto stranku rusit, tak by mi to pridelalo dost prace, tak proto bych rad vedel jak si stojim. Dekuju
vstupni stranka NENI zakazana. i kdyz budes muset reklamu presunout, nemusis vstupni stranku rusit.
no, ja se asi spatne vyjadril :-(
ono to s sebou celkem souvisi
jde mi o to jestli tu reklamu presunout musim nebo ne?
protoze nemuzu dat nekam nahoru reklamu na jinou stranku nez na uvodni, tak proto jsem se zminil o ruseni vstupni stranky a kdyz bych to nastavil, aby se mi zobrazovala reklama na vsech strankach dole, tak mi to udela v tom webu peknej bordel, protoze se mi vlozi do vsech souboru a ja mam ten web v PHP a includuju do jedny stranky treba 3 soubory, takze tam pak mam 4 reklamy a udela se z toho peknej humus
uz jsem to zkousel, takze vim, ze se to udela :-(
musim to teda presouvat nebo to vyhovuje? popr. jak osetrit to nekolikanasobny vkladani?
vyjadril ses naprosto dobre. o spravnosti umisteni reklamy rozhoduje admin nebo moderator, proto jsem se k tomu nevyjadroval. to, co jsem napsal, jsem napsal proto, ze podle toho, co vidim v diskuzich, lidi pochopili novy pravidla spatne, a to tak, ze je zakazana uvodni stranka.
reklama a include: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
thx za ten faq, takhle to udelam
Nemam tak odborny dotaz - jen postreh - ja jsem pochopila dobre, ze reklama ma byt jinde nez na uvodni strance vstupte. Dala jsem to teda zmenit, ale je tam napsano, ze se to projevi pouze s novym nahranim souboru, coz se mi vazne delat nechce ani omylem a jeste tam mam ramce, tak bych byla rada, kdyby mi to nejak predelali, bez techhle nutnosti, pze nechci se protivit pravidlum a nechci prijit o stranku...
no vidis, tak jestli to chapu spravne, tak mas podobny problem jako ja
proste si udelej stranku, na ktery bude treba jen ta reklama a tu hod do frejmu, kterej bude na kazdy strance, treba nekde dole, aby to neprekazelo navstevnikum