Při přihlášení píše účet neexistuje

Zdravím, mám takový větší problém mám zde zaregistrovanou domenu martincomp.wz.cz a normalne kdyz se přihlásím tak mi to říká že účet neexistuje ale je to nesmysl když web mi normalně jde to samé mi píše když se přihlašuji přes FTP klienta problém trvá odhadem 14dní děkuji za pomoc
zaregistrovat to znova nejde, tak asi jedině napsat na podpora@webzdarma.cz
Dobrý den,
máme stejný problém. U uživatele: psi-mokropsi.unas.cz taktéž jsou WWW stránky v provozu, ale uživatel neexistuje a my bychom potřebovali aktualizovat náše WWW stránky. Bohužel nefunguje ani FTP přístup pro upload WWW stránek. Nejsme si taktéž vědomi jakéhokoliv porušení pravidel, popřípadě zákonů ČR. Ve fóru "Mimo podporu, nás je 5-6 co mají stejný problém."Přisli jsem na to kolem 25.9.2006 +-1 den.Takže odhaduji, že poblém bude na jednom z vašich serverů.


Za pí. Gábinu Vaníčkovou Jan Čermák - Webmaster

Za kladné a rychlé vyřízení naší žádosti předem děkujeme
Pane Cermak, obratte se na administratora na adrese podpora@webzdarma.cz .
Mně to taky už pěkně dlouho nefunguje :(, už je to více než měsíc. Na podporu jsem psal již dvakrát a ani jednou jsem nedostal odpověď. tak teď nevím co s tím mam dělat.... stránky bych potřeboval upravit...
ja sem naspal a druhy den uz mi to opravili ;) takze naprosto v poradku
Mám stejný problém. Při přihlášení mi tvrdí, že účet neexistuje. Přesto stránky (jk.wz.cz) fungují tak jak mají. A při pokusu znovu zaregistrovat mi vyskočí: Tato doména je blokována. Psala jsem již dvakrát na podporu, ale odpověď žádná, řešení žádné, a trvá to tak už zhruba od 22.9.2006 :o( Také potřebuji provést úpravu stránek - včetně opravy umístění reklamního proužku!
Před chvílí mi přišel e-mail s omluvou - a účet už mi fungujeeee! Hurááá a děkuji! :o) jk.wz.cz
mně to stále nefunguje :(. jsou to stránky tjkrasnahora.webzdarma.cz . Prosím, udělejte mi s tím taky něco. Děkuji.
Mně to stále nefunguje, na podporu už jsem psala 2x a nic s tím nedělají. Znovu vás žádám o pomoc - stránky nasebyty.wz.cz