Nefunkcni stranky!

Jiz delsi dobu mi nefunguji stranky na Email nikdo nereaguje, rad bych vedel proc?!
Jedna se o stranky http://gph.wz.cz
Ktere se tvari jako ze tam jsou pritom nepracuje MYSQL a nejde se na ne pripojit ani prez FTP nejakou dobu nesel ani login prez web ten jak je patrno se prave ted podaril!

Situaci nechapu vzhledem k tomu ze se jedna o nefunkcnost vice jak tydeni byl bych CELKEM rad informovan o tom jak to vlasnte je.
Mas blbe zadane hodnoty prihlasovani k MySQL. Zkontroluj adresu - mysql.webzdarma.cz, login a heslo - najdes v administraci, a nazev databaze je stejne jako tvuj login.
ne ze bych to nezkusil.. dokonce ani prime prihlaseni na Mysql nejde..proste uzivatel v mysql neni... presto ze tam byl!
a mas v administraci aktivovanou DB?
Samozrejme ze DB byla finkcni tezko provozovat redakcni system bez DB ;-).

Ale jeste veselejsi vecicka se prihodila...dneska jsem seznovu zaregistroval pod stejnym nickem (tedy gph.wz.cz) a ejhle! Slo to rekl jsem si ze tedy na stejnou adresu umistim odkaz ze stranky jsou jince (vzhledem k tomu ze tohle bylo zcela bezduvodne a jiz jednou to web zdarma udelal, evidetne bez duvodu). Rozhodl jsem se prejit na normalni hosting... mam svou praci prilis rad ...

no ale o co slo... prihlasil jsem se ze nahraju index.html s odkazem a ejhle!
Pod nove zaregistrovany uctem byla STARA DATA!

Webzdarma je zjevne v dobrych rukou!