FTP

funguje vám přístup na FTP ? mě už týden ne
Ano funguje. Zkoušela jsem to teď na psb.wz.cz a připojím se i můžu nahrávat data.

Co to znamená nefunguje? Co vyplňuješ? Co ti to hlásí?
Smým se zeptat je potřeba mit na připojení povlený určitý PORT ja jsem totiž shovaný za PROXY tak to musím povolit na FIREWALLu .
Mám stejný problém.Už nějakou dobu se taky nemohu přes ftp přihlásit.A taky nevím co s tím.
já mám stejnej problém .. taky mi to už dobu nejede.. nemůžu aktualizovat nic..
to Carou: v nastaveniach staci FW staci nastavit vinimku pre FTP klient;

to Other:mal som neco podoble (proxi, "nepodarilo sa prohlasit") ale bolo to len pretazenim proxi skuste to v noci alebo skoro rano malo bi to ist;
mam na wz dve stranky, na jedny mi uz taky par dnu FTP nefunguje (hlasi to "login incorrect", prestoze heslo i jmeno uzivatele jsou spravny a pres webovy rozhrani se na ne v pohode dostanu) ale na druhy uplne v pohode... NECHAPU
tak se omlouvam ze tu zaplacavam misto v diskuzich ale uz jsem nasel reseni... (treba pomuze i ostatnim) ::
v nastaveni svyho FTP klienta (Total Commander) jsem mel v kolonce Hostitel uvedeno "ftp.wz.cz" -- takhle to alespon driv na wz doporucovali (a mam dojem ze puvodne to bylo dokonce ftp.webzdarma.cz) -- jenze tam musi bejt (pro me trochu nelogicky) uvedeny to samy, co v kolonce Jmeno uzivatele, tj. adresa vasi webovy stranky...
takhle to funguje bez problemu:)
2pablo: ftp.webzdarma.cz se jako server nemá používat už od 01.02.2004, viz http://www.webzdarma.cz/novinky.html?idx=12. (Navíc - já se hned ptala tazatele, co vyplňuje, ale odpověď tu od něj není.)