Zobrazování reklamy

Změnil jsem si v "Nastavení vkládání reklamy",že chci,aby se mi reklama ukazovala "dole (na všech stránkách, včetně všech php souborů)",ale nějak se to pořád ukazuje "nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci)".Nevím,co s tí mám dělat
Musíš nahrát všechny soubory znovu - banner se vkládá při nahrávání souboru na server.
Tak moment.Jak to myslíš všechny soubory?Myslíš úplně všechny?Do jednoho?
no vsechny, kterych se tyka zmena reklamy. do obrazku treba se reklama nevklada, takze ty nemusis.
Mluvíme všichni o tom stejným.Jde o ten povinnej banner,kterej mi na stránky dává webzdarma.Jak mám vědět,čeho všeho se ta reklama týká?Proč to tam prostě nedáte vy.Normálně ji přesuňte na všechny stránky dolů
reklamu ti tam vkládá "robot" automaticky... podívej se do podmínek zobrazování reklamy nebo do faq.. je to tam popsaný, jak fo funguje
Jo mluvíme o tom stejným. Reklama se do souboru vkládá jak už jsem říkala při NAHRÁVÁNÍ na server, tudíž musíš všechny html (php) soubory NAHRÁT znovu, aby se do nich reklama VLOŽILA.
Jo takhle...Tak to je jiná...To snad svedu,jen co najdu způsob.Můžu si ty html stránky stáhnout k sobě do pc a pak je nahrát?Já nevím,jestli je v tom pc mám
určïtě, jen pozor nato, že pokud se reklama mění tak je ta stará zapsaná v souborech, které s stáhnou s webu.Takovouto reklamu je potřeba vymazat, jinak tam bude stará i nová