pomocte me prosím!

Prosim pomocte jsem začátečník a proto nevím jak s tymhle pracovat vždycky když chcu dat nějakej soubor uložím ho a chcu se podívat ne moji stránku jak vypadá tak se mi zobrazí tohle ! Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.
Vždyť to tam máš napsaný - chybí tam soubor index.html ).htm, .php). Úvodní soubor si musíš pojmenovat index.html nebo index.htm nebo index.php.
"když chcu dat nějakej soubor"

Nemůžeš dát NĚJAKÝ soubor, ale soubor se MUSÍ jmenovat index.html, index.htm nebo index.php. Tím vytvoříš úvodní soubor a na ostatní pak odkazuješ.

"uložím ho"

Doufám, že tím myslíš >přenesu na server< buď přes správce nebo přes FTP.
aha a kde to mám prosim přejmenovat?
Kde chceš. Nejlíp u sebe na pc a pak to nahrát na web.
ok takže to mám nejdřív nahrát na web jo?
ja nevim jakto ale me to porad se nechce rozjet.
Už tam máš ten soubor index.html? Kam přesně jsi ho nahrál? A opravdu se jmenuje index.html - tedy malými písmeny? Musí to být celé malými písmeny, jinak to nepojede, takže Index.html či INDEX.HTML apod. jsou špatné názvy.
jak se to tam má nahrát?
Přes FTP: http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
jo už to tam mám nahraný jako soubor a stále nic!
Nic dalšího ti už neporadíme. Projdi si tuto diskuzi ještě jednou a drž se uvedených rad.
Vložíš a nahraješ si svojí vytvořenou úvodní stránku...vedle je pak přejmenovat,smazat Tak klikni na přejmenovat a celý to vymaž,místo toho pak napiš index.htm. A to pak uložíš. To neni složitý,ne :o)