Thalio,mám další zádrhel.

Ahoj, zkusila jsem aplikovat sloupcové menu přesně dle www.pcsvet.cz, ale zase si to dělá psí kusy. Co mám blbě, prosím?
Tak konečně volná chvilka, takže v css kódu (tedy to co je ve <style>) je pár chybiček:
1.
UL{list/style/type:none;
padding:0px;margin:0px;border:0px;}
místo pomlček tu máš lomítka, takže správně
UL{list-style-type:none;
padding:0px;margin:0px;border:0px;}

2.
LI a:hover{background-position:-239px 0px;
display block;}
tady ti chybí dvojtečka, správně
LI a:hover{background-position:-239px 0px;
display: block;}
3.
LI a.zacatek{background-image:url(zacatek.gif)}
cestu k obrázku do uvozovek, tedy
LI a.zacatek{background-image:url("zacatek.gif")}
stejně tak u ostatních.
4.
LI A{width:120px;
height:30px;
display:block;
background-position:0px;0px
background-repeat:no repeat;}
tady máš špatně umístěnej středník, takže
LI A{width:120px;
height:30px;
display:block;
background-position:0px 0px;
background-repeat:no repeat;}
5.
LI a.alchymie{background-image:url(alchymie.gif}
LI a.historie{background-image:url(historie.gif}
tady chybí uzavírací kulaté závorky (plus výše zmíněné uvozovky):
LI a.alchymie{background-image:url("alchymie.gif")}
LI a.historie{background-image:url("historie.gif")}
Zlatíčko, díky.Tyhle drobnosti mi zatím pořád unikají. To bude tím, že nepoužívám žádný editor a poctivě to všechno ťukám ručně při vědomí syndromu psaní taháků. Čím víckrát to napíšu, tím rychleji mi to (snad) zůstane v hlavě.
Zajímavé je, že první dva odkazy, co měly tu zadní kulatou závorku, fungovaly i bez uvozovek. Ale raději to tam mám všude.
Jdu zpracovat další stránky do odkazů.

Když bych chtěla po kliknutí na odkaz zobrazit další pododkazy, dám k odkazu href="název_tech_pododkazu", že?
Ano, přesně jak píšeš. :-)
A v jakém programu tedy kód píšeš?
A ještě jeden dotaz: jak máš nastaveno vkládání reklamy? Protože ji vidím vloženou ve všech jednotlivých stránkách, dokonce i v indexu. Správně by měla být jen v 03_hlavni.html. Takže pokud máš nastaveno Dole na všech stránkách, tak to změň na Nahoře, do kolonky Cesta k rámu napiš 03_hlavni.html a soubory nahrej na web znovu, takže už zůstanou bez banneru (03_hlavni.html znovu nahrávat nemusíš).
Nóóó,... to tedy nevím, ale kombinuju HTML a CSS, do hlavičky dávám ISO- 8859-2.
Reklamu jsem už několikrát upravila podle Tvé rady, ale skáče si kam chce. To mě zas tak moc nevadí. Daň za službu zdarma, no. Teď to mám čerstvě upravené, tak uvidím...