Wordpress a webzdarma - vložení reklamy

Chtěl bych pomoct, jak je to s vkládáním reklamy, když používám wordpress. Chtěl bych dát reklamu na všechny stránky dolů, ale jelikož je wordpress dělaný "trhaně", tzn. že se jedna stránka načte tak, že se spojí různé soubory k sobě, tak jestli když si dám zobrazit reklamu na všechny stránky dole, tak jestli mi to ten jejich robot nevloží do všech souborů, takže to budu mít prošpikované reklamou. Nějaký nápad prosím jak to vyřešit? Děkuju...
<HTML>Rozhodně nenastavuje Všude dole, bude to jak říkáš :-)
Nasměruj vkládání banneru třeba do reklama.php - tento název vypiš v nastavení do Relativní cesty a nahrej na web. Měla by se do něj vložit reklama. Pak tento soubor includuj asi nejlíp do patičky.

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=35160&t=35127 (poslední příspěvek)</HTML>
... stačí nastavit cestu na wp-content/themes/default/footer.php
Nezapomeň do souboru dát kód pro robota.

... prej "trhaně" LOL :-D
Super, už to fara. Nastavil jsem tam tu cestu do soubrou s reklamou a do patičky jsem vložil <?php include ("reklama.php"); ?> . Vše jede jak má, takže díky za pomoc, můžu to rozjet... :D
Mám podobný problém. Reklamu se mi podařilo dostat do footeru a tam už se zobrazuje správně, bohužel ji mám ale na každé stránce dvakrát, ve footeru a vždy také úplně nahoře - a odtamtud ji za žádnou cenu nemůžu dostat. Nevíte někdo, co s tím?
Možná http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
<HTML>Mathias - reklama je vložená i v index.php. Z indexu ji smaž a nahrej index znovu. Pokud by se opět vložila, i když by neměla, tak na to platí jednoduchá věc - přejmenuj soubor na index.dat, nahrej na server a tam ho přejmenuj zpět na index.php.</HTML>
Díky moc, toho jsem si nevšiml, ale funguje to :)!
Dal jsem include do reklama.php, banner se mi zobrazuje přesně tam kde chci, ale ten původní nahoře bohužel zůstal... Můžete mi poradit, co teď s tím? ...
<HTML>Smaž kód banneru z index.php.</HTML>
Pomohlo, teď ho mám prozměnu dvakrát dole...
Smazal jsem to i z footeru PHP (ve WP editoru) a šup, je to tam zase...
<HTML>Jo, protože máš nastaveno Dole do všech souborů. Nastav Nahoře, a do cesty vyplň cestu k souboru s patičkou. Pak nahrej index znovu.</HTML>
Vše ok, ale problém nastává po zalogování se do Adminu (/wp-login.php). Zde ačkoliv jsem zkoušel tu reklamu includnout (po tom, co to blblo), tak se nedaří. Neustále to přesměrovává ...