Nefunguje správce souborů.

Zdravím. Z ničehoš nic se nemůžu dostat na správu souborů. Proč? Hlásí mi to chybu HTTP 500.
asi vypadek nebo udrzba, pouzij ftp nebo cekej
taky se nemůžu dostat do správce souborů, jestli nejde i někomu dalšímu at napise, at vidim kolika lidem se to deje
<HTML>Myslím, že to nejede nikomu. Není třeba, aby sem všichni psali.</HTML>
Taky mi to nejede:-(
Vlaďulka pobavila :-)
Myslím že na takovéto blbosti není nic vtipného, spíš naopak ...
Také mi nejde správce souborů a ještě bych chtěla poradit, jak se k úpravě stránek dostanu přes ftp? Díky moc
<HTML>2Evža: pročti si faq.webzdarma.cz, sekce ftp.</HTML>
<HTML>2all: Správce souborů už zase funguje.</HTML>
Nejde nahrát na server nic přes spravce souboru, ani přes FTP už několik dní..Poradte pls nekdo co s tim...dík
<HTML>2Jecin: sice jsi OT, ale co to znamená nejde? Jakou chybu ti ftp hlásí? Dej sem ftp log. BTW porušuješ podmínky zobrazování reklamy.</HTML>
Správce souborů už mi funguje ale když vkládám foto do svých stránek po každé fotce musím znova aktualizovat a zadávat uživatelské jméno a heslo. Šílene to zdržuje. Proč se toto děje, dříve šel správce souborů bez problémů?
Evža: když si přečteš diskuze tady na fóru během posledních týdnů zjistíš, že Správce souborů má problémy a spousta uživatelů si na něj stěžuje. Neexistuje oficiální vysvětlení od adminů, PROČ tyto problémy nastávají.

Takže máš dvě možnosti:
1. Používat nespolehlivého Správce souborů a stěžovat si (případně nadávat a brečet) tady na fóru
2. Používat FTP: funguje spolehlivě, výpadky jsou vyjímečné
ja mam tiez problem.. napojim sa na ftp cez Total commander, chcem uploadnut hocaky subor, ale napise mi ze "Prenos neuspesny Chcete pokracovat? Ano Nie" a teraz aj ked dam ano aj ked dam nie tak mi to ten subor neuploadne.. co s tym? a takisto mi nejde nic nahrat ani editovat cez web rozhranie webzdarma... :-/
dakujem uz netreba :)
Opdobný prípadja mam tiez problem.. napojim sa na ftp cez Total commander, chcem uploadnut hocaky subor, ale napise mi ze "Prenos neuspesny Chcete pokracovat? Ano Nie" a teraz aj ked dam ano aj ked dam nie tak mi to ten subor neuploadne.. co s tym? a takisto mi nejde nic nahrat ani editovat cez web rozhranie webzdarma... :-/
Pred tydnem jsem menil jeden PHP soubor pres webove rozhrani a ihned po ulozeni prestal fungovat. Po chvilce jsem zjistil ze to odebralo vsechny spetne lomitka v celem souboru, tak si na to dejte bacha. Ja uz si netroufam to testnout znova.
mne to robi tiez a neviem si s tym rady
moje zpětná lomítka to nechalo na pokoji
Problém se dá řešit, ale poslat to / log / co FTP napíše během připojování.
2 cort: aký log? keď nahram php subor na server a xcem ho editovat cez spravcu suborov tak po otvoreni su vsetky spatne lomitka prec...
Sry, už blbnu. prubněte FTP, což je lepší a spolehlivější.