Soubor

Nemuzu odstranit soubor
photogalery/obrazky/sazka logo_text.gif
slo by odebrat spravcem?
Dekuji,Havranek
<HTML>Myslíš, že admin má čas řešit i takovéto "problémy"?
Zkoušel jsi to smazat přes ftp i přes správce souborů? Doporučuju nepoužívat mezery v názvech souborů.
A příště to opravdu stačí napsat jen jednou...</HTML>
Ano zkousel jsem oboje,nic nepomohlo.Je to docela otava,kdyz se me ftp pta pokazde kdyz publikuji,jestli to chci odstranit.(a ono nic,priste je to tam zas)
Proto jsem se opovazil otravovat nekoho jineho.
tak zkus vytvořit soubor, který se bude jmenovat např. smaz.php, který bude obsahovat:

<?php unlink('sazka logo_text.gif');?>

, který nahraješ do adresáře, kde je ten soubor sazka logo_text.gif a pak soubor smaz.php otevřeš ve webovém prohlížeči.
Dekuju!
Tak tohle taky nepomohlo,kdyz to tam nahraju,cely soubor se mi zkopiruje (je to tam dvaktat se stejnym nazvem) a jde smazat jen jeden z nich.
Nejde smazat ani zadna slozka v urovni vys,ve ktere je tenhle soubor sazka.
Zkus se jeste podivat na prava toho souboru. Treba se vedome ci nevedome zmenily prava, ktere pak brani ten soubor smazat.

V TC je to volba Soubor-Zmena atributu. U jinych neco podobneho.
Špatně se mi ukládá .js soubor. Dřív to šlo normálně ale asi už měsíc mi to maže ze souboru zpětná lomítka (\) , bez kterých to nefunguje.
Petr: to máš blbý a co my s tím máme dělat? Není tu žádná otázka, takže si s tebou asi nikdo nebude hrát na vadí-nevadí a půjde si po svém. A ke všemu: co má tvůj příspěvek společného s tímto vláknem? Nic!

A aby mě zase někdo nenazval sviní, tak ti dám pár hesel k vyhledávání: FTP, magic_quotes, ...
Petr: nepouzivej spravce souboru, je v nem chyba, ktera tohle dela. pro prenos souboru pouzivej ftp. a jinak viz Tom, tohle ti radim fakt vyjimecne, protoze se to tak moc nevi ani ve foru to moc neni
Zmenit prava taky nefunguje.Tvari se to,ze se zmenily,ale po ulozeni a pokusu o novou zmenu tam jsou hodnoty puvodni.Zkousel jsem ruzne kombinace,ale nic...
To mi teda reknete,ze to nejde...
no vzhledem k tomu, že všechny informace máme z doslechu tak je těžké říci co je špatně.
Co takhle smazat cely muj obsah adminem? Poslu to tam znovu. (jen slozky,nerad bych zakladal ucet znovu)
Podle meho neni chyba u mne,ale mozna na serveru.
Pokud by se tim nekdo zabyval,po smazani prosim dejte vedet:
michal.havranek@atlas.cz
At to nemam dlouho bez stranek.