nezobrazuje se reklama

Jakožto nejdůležitější podmínka "smlouvy" bych řekl, že o vkládání reklamy bude dobře postaráno... Je to už ovšem skoro 24 hodin a reklama nikde! Skusil jsem několik možností - nahoře, dole, vkládat ji přímo do "index.html", vložit "reklamní" komentář.. Znovu a znovu jsem soubor uploadoval, ale nic...
Gratuluji!
Zřejmě nějaký bonus a doména czechian.net je nyní bez reklam.
Také se mi nevkládá
toto robilo aj mne asi tak 2 dni... ale potom to uz islo...
No tak me uz to robi 4 dny :-/
mi se to taky nezobrazuje..nic porusovat nechcu ale reklama nikde... zadal jsem ze se ma zobrazit v hornim ramu..a nic..?:..fakt nevim
<HTML>2O. Šplíchal: to tapetování si laskavě odpusť. Tím si vynutíš spíš smazání vlákna než pozornost admina.

2all: bohužel ne vždy se reklama vloží hned napoprvé. Vím, že je to nepohodlné zkoušet nahrávat daný soubor znovu a znovu, ale jiná rada asi není. Smazání webu dle mého názoru není třeba se hned bát, protože upozornění o nezobrazování reklamy se posílá až po několika týdnech nezobrazování. Do té doby se reklama jistě vloží. A až se vloží, doporučuju si její kód zazálohovat.

Můžete zkusit také <a href="http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html">návod od ds</a>.</HTML>
Díky ó Thalio =)
Mno jo, tak čekám, čekám, ale nemůžu se ubránit dojmu, že se banner nevloží nikdy :'-(
vykašli se na dojmy, jestli chceš banner tak tomu mušíš pomoci, a nezkoušel jsi zjistit jestli třeba nepaltí to:
Zřejmě nějaký bonus a doména czechian.net je nyní bez reklam.
Myslíš třeba jako: "Hej, je tu někdo s doménou czechian komu se taky nechce vkládat banner?!" =)
to jak to uděláš nechám na tobě, já už jsem ti nevkládání potvrdil 15.6.
A stále trvá?
Normálně bych s nějakým bannerem moc povyku nedělal, ovšem teď bych o svá cenná data nerad přišel.. Jelikož mi nefunguje počítač (jsem teď na takovém "náhradním řešení") nemůžu vyvíjet u sebe a zárodky mého skvělého redakčního systému zkouším přímo v útrobách serverů webzdarma.. Samozřejmě se snažím každou chvíli zálohovat, ale...
No tak to jsi si vybral špatnou doménu. Dnes ráno to nefungovalo a ten problém se táhne asi od půlky dubna. Fakt je, že to zkouším jen když se ozve nějaký podobný zoufalec. Takže nevím jestli to pracuje na etapy, např. jen v liché týdny, nebo jestli to nefunguje nebo jestli to já neumím :-)
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=47740&t=47735
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=47198&t=47184
Vyhrožovat přechodem ke konkurenci asi nepomůže (je tu moc lidí; navíc je webzdarma z našich zoufalých freehostingů imho nejlepší), takže zkusim přesedlat na jinou doménu.. Bohužel jich už je většina obsazených :-( Čert vem StarGate - i když svůj RS jsem pojmenoval Atlantis také zčásti kvůli němu =)
atlantis.kvalitne.cz je volná, co víc si přát pro tak skvělý redakční systém. Osobně bych registroval jinou doménu (třeba mufík.unas.cz) se stejnými parametry a tu reklamu, která tam naskočí bych dal na czechian.net z mufíka bych všechno smazal a nechal ho osudu, ale to je spekulace, takže jen na vlastní nebezpečí
Nádhera :-) Reklama se mi vložila dokonce dvakrát =)
no, to budeš muset ten perfektní redakční systém trochu doladit
asi by to chtělo něco udělat se starým účtem - atlantis.czechian.net aby nedošlo k nedorozumnění a k smazání atlantis.kvalitne.cz z důvodu spojování webů - člověk nikdy neví.