smazany ucet? nutne!

Dobry den,

potrebuji nutne vedet, zda nam byl smazan ucet? Pripadne z jakeho duvodu? Vubec nam nefunguji stranky www.banikzbuch.wz.cz (chyba 404) a ani je nelze spraovat! V sobotu vsechno OK a v nedeli uz vsechno KO :-( Prihlasovaci hesla a name jsou 100 % v poradku, nefunguje sprava pres webove rozhrani ani pres FTP. Prosim o pomoc! Dekuji za info
<HTML>Vzhledem k tomu, že jsi na ten účet (banikzbuch.wz.cz) přihlášený, tak zrušený nebyl.

>>ani pres FTP
Můžeš sem dát log ftp? Z oznámení, že to "nefunguje" nikdo žádnou chybu nepozná.</HTML>
log je

hostitel: banikzbuch.wz.cz
uživ.jméno: banikzbuch.wz.cz
heslo: *
zadne nastaveni se nemenilo, stranky z nicehonic nefunguji
to neni log. log nejsou prihlasovaci udaje, log je vypis cinnosti programu
a jak tedy zjistim ten log? jsem amater, potrebuji to vysvetlit, diky
vsichni dobri klienti nekam vypisujou ftp log tak, abys ho videl na obrazovce (teda pokud si to nevypnes). protoze kazdej program se ovlada a vypada trochu jinak, tezko ti muzu rict, jak se k logu dostanes, navic kdyz vubec nevim, jakyho klienta pouzivas. obvykle se staci podivat do napovedy k programu.
jestli pouzivas total nebo windows commander, tak log je v tom bilym obdelnicku vpravo navrchu - staci na to 2× kliknout
Jak jsem rikal, jsem amater, takze vse delam jen pomoci Frontpage, ale obcas pouzivam i ftp pres TC. Ted jsem v praci, takze udaje snad dodam pozdeji (pokud to najdu). Normalne v TC kliknu na FTP a pak se mi objevi prihlasovaci ucet, kde se klikne na "pripojit" a tam se mi pri pripojovani vypise ten log? Momentalne nejsem u sveho PC, takze se omlouvam za amaterismus.
to kam se má dvakrát kliknout je na tomto obrázku:
http://faq.webzdarma.cz/pictures/ftp5.gif
tak doufam, ze je tohle to co potrebujete, abyste mi poradili:

----------
Connect to: (18.06.2007 21:34:50)
hostname=banikzbuch.wz.cz
username=banikzbuch.wz.cz
startdir=
banikzbuch.wz.cz=
220 ftp server ready
USER banikzbuch.wz.cz
331 Password required for banikzbuch.wz.cz.
PASS *
530 Login incorrect.
<HTML>2ku8ba: byl to problém ze strany wz, už by to mělo být v pořádku. Stránky zase jedou, ftp musíš zkusit sám. A doporučuju mrknout na <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínky zobrazování reklamy</a>. Takováto úvodní strana s reklamou není povolena.</HTML>
Diky, uz to jede. Na reklamu se podivame a opravime, diky za upozorneni!