Správa souborů - nefunguje

Zdravím.

Při najetí na svůj web www.bkrockfest.wz.cz mi web píše, že soubor nebyl nalezen - sice nechápu, jak se to může stát (účet je stále funkční), ale dobře. Co mě však zarazilo víc byl fakt, že když jsem chtěl tuto škodu napravit a soubory na web znovu nahrát, nešlo mi to ani přes FTP ani přes správu souborů zde v loginu - vždy mi to napsalo:
Nemohu se přopojit k serveru bkrockfest.wz.cz:21 s uživatelem bkrockfest.wz.cz
Zkuste to znovu ...

Co s tím ?
TIM: "Co s tím ?"
Todle: http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&globalsearch=1&date=180
tak to mame stejny problem :-(
Sry, ale nejak sem nepochopil cos tim chtel rict ? Co ma to, ze me nejede web spolecnyho se psem a kockou ?
Proste to nejede a nevim co s tim ... Maji v tom peknej borl ... Su zvedavej jestli me to jeste nekdy pojede, nebo jestli se s tim webem mam navzdy rozloucit ...
<HTML>2TIM: jak už jsem psala ku8bovi v jeho tématu, byl to problém ze strany wz, už by to mělo být v pořádku. Stránky zase jedou, ftp musíš zkusit sám. A i tobě doporučuju mrknout na <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínky zobrazování reklamy</a>. Takováto úvodní strana s reklamou totiž není už nějakou dobu povolena.</HTML>
uz mi to dela dlouho, ale ted uz me to vazne stve.
pri administraci zmenim nejakej soubor/vymazu/prejmenuju/proste udelam nejakou akci-vysledek?
nekdy ok, jindy se zmeny neulozi a vypise hlasku "nepodarilo se pripojit, nebo neco podobnyho", netusim co se s tim da delat, ale odmitam delat zmeny dokumentu 2x a riskovat ze z 50% se vypise chybova hlaska a nic neulozi, nevim kde je problem, ale neda se rozumne pracovat v tyhle situaci.
sprava souboru->:( : "neda se rozumne pracovat v tyhle situaci"
Ono se "správcem souborů" se nedá rozumně pracovat v žádné situaci :)
<HTML>2sprava souboru->:( : tak používej ftp. Místní správce souborů není zrovna spolehlivý nástroj...</HTML>
pres fpt my to nekdy de, nekdy mi to zobrazuje ze stranku nelze zobrazit a editaci me tam taky nejak zlobi.
proste ani ta blba editace mi tam normalne nefunguje, nechapu to ale nikdy mi nejde zmenit zdroj pres ftp a to je dost zasadni problem do me.
tezko budu delat web bez moznosti ho primo na webu editovat, protoze nejaky veci skratka musim vyladovat primo na webu a ne na svym kompu a pak teprv nahrat.
<HTML>Naopak, přesně tak bys to měl dělat. Co uděláš, když ti náhodou wz smaže kvůli něčemu web? Když to budeš dělat u sebe na pc a pak nahrávat na wz, tak budeš mít minimálně zálohu své práce.</HTML>
S přístupem editace přímo na webu můžeš taky dopadnout takhle:

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=48577&t=48577
priatelovi som robila webstranku - cela natesena... nanestastie si priponu vyberal on - co cert nechcel, bolo to wz.cz. !
do dvoch dni som pohadzala odkazy asi do 30 najznamejsich vyhladavacov - keby som si taku namahu nedala, kaslem na to a asi to hodim na iny web... je mi luto, ze som si viac neprecitala, co ludia pisu na forach...

ale ked sa moc nahnevam, tam mu spravim este raz tu istu stranku, len s inu koncovku... aj do tych vyhladavacov to podavam este raz - sak co by som pre lasku nespravila....

len stale nechapem, preco s tym nieco na wezdrarma.cz nespravia? neopravia, alebo to proste nezrusia?
zuzana: jsi si jistá, o čem meleš? Já bych řekl že ne...