Nefunguje mi mail

Když se chci podívat, jestli mi nepřišel nějaký mail na webzdarma, tak mi to tam hodí stránku, kde je napsáno: "Nepovolený přístup!" Nevíte někdo čím to může být, je to chyby moje nebo chyba na webzdarma? Dík
<HTML><a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?4">FAQ</a> a <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?35">FAQ</a></HTML>
Díky
no mam stejny problem, tedy stejne vypadajici, ale odpoved jsem nenasel ani v jednom odkazu. Schranku se pokousim vytvorit jiz asi 3 mesice a soubor index.html mam samozrejme v hlavnim adresari. Muze se na to podivat nekdo povolany? www.elmisr.wz.cz

Jiz jsme na to poukazoval nekolikrat na ruznych mistech a zatim nikdo nic k tomu nerekl, nikdo s tim nic se nepokusil udelat.
Existence souboru index v kořenovém adresáři webu vůbec nesouvisí s funkčností e-mailové schránky. To, že server zobrazuje v obou případech stejné chybové hlášení (http://i.wz.cz/403.html) je způsobeno tím, že v obou případech server reaguje na stejný stavovový kód. V tomto případě server reaguje na dvě různé situace, které vracejí shodný stavový kód (403).

Takže schránku musí vytvořit někdo, nebo něco, na Webzdarma.
Odkazů jsi prohledal asi málo, protože to, že nefunguje pošta a přitom je v kořenovém adresáři index je tady docela časté téma.
Správné místo, kde na to můžeš poukázat je na e-mailové adrese podpora@webzdarma.cz
Na uvedeny mail jsme psal, dvakrat, ani v jednom pripade nikdo neodpovedel. Ja jsem zkousel uz asi vsechno co se dalo, uz nevim co jineho, nez znovu zkusit schranku vypnout a zapnout (jko jsem to udelal jiz asi 3x). Ale nejaky duvod ke zmene stavu nevidim, kdyz se vzdy situace opakovala.

Mozna ze jsem prohledal odkazu malo, ale uz nevim kde dalsi odkazy hledat - ve forech se objevuje vzdy jen rada na precteni si vyse uvedenych dvou clanku - ze na vytvoreni mail je treba cekat radove az 2 tydny. V FAQ jsem jiny clanek, ktery by mou situaci vysvetlil nenasel. A kde jinde hledat odpoved nevim.
Tak abych tady neceril vodu zbytecne z vlastni blbosti. Pokud chci mit e-mailovou schranku tady na webzdarma a chci si do ni nechat posilat soubory, pak v sekci "administrace/nastaveni/e-mail" bude oznacena moznost "aktivni schranka". Pokud tomu tak je, pak takto nastavenou schranku mam uz asi 3 mesice.
Poslal jsem do schránky e-mail, prý to má taky pomoci, ale vrátil se mi e-mail s předmětem:
Undelivered Mail Returned to Sender
kdyš se e-mail otevře je prázdný, doslova. Podle toho předmětu by řekl, že info@elmistr.wz.cz, tam jsem to poslal, neexistuje.
Já osobně bych se na e-mail na webzdarma vykašlal, je tolik lepších možností
no ja jsem si zatim schranku jen zapnul (tedy pokusil jsem se ;) ), takze jsem jeste ani nemohl vytvorit zadnou adresu. Jinak ohledne jinych mozznosti, v tuto chvili mne jde o princip. Na tech strankac hjsem kdysi daval jinou adresu mimo webzdarma a nejspis u toho zustanu. Ale celkem by mne zajimalo, kde je chyba. Jestli v lidech, kteri webzdarma spravuji, nebo v programu.
já se domnívám, že zapnutí stačí (alespoň v mém případě to stačilo). A adresa se nevytváří, pokud to lze takto říci tak je daná, je to: něco@elmistr.wz.cz, pod něco může být cokoli (doménový koš)
jasne. je to ve tvaru xxx@elmisr.wz.cz. Ale za to xxx musim ja rucne neco nastavit a to predpokladam mohu udelat po prihlaseni do schranky. A protoze se to stale nedari, proto jsem ani nemohl vytvorit info@elmisr.wz.cz. Tedy pokud se tato adresa nevytvari nejak automaticky, to nevim.
to nikde nenastavujes, proste automaticky mas vsechny adresy ve tvaru xxx@elmisr.wz.cz, vcetne info@elmisr.wz.cz. teda az se ta schranka zapne, coz je ovsem problem.
Nejak porad nechapu, jake vsechny adresy ve tvaru xxx@elmisr.wz.cz? To xxx si musim nejprve vymyslet, ne? Asi tezko hned budu mit nastavene jako emailove adresy vsechny mozne kombinace pismen, cislic a jinych povolenych znaku az do kdovijakeho celkoveho poctu pismen. Tudiz, kdyz nejsou vsechny monze kombinace pismen rovnou nastaveny, pak musim kazdou emailovou adresu, kterou chci pouzivat nastavit rucne a tedy i info@elmisr.wz.cz. A nebo po zapnuti schranky se automaticky vytvori tato adresa a pripadne dalsi si vytvarim rucne ja sam?
Tedy samozrejme chapu, ze ja bych mel vymyslet jen to xxx. a zbytek za zavinacem je dany mou http adresou, tedy ze vzdy na tomto uctu budu mit adresu s koncem @elmisr.wz.cz
ne není třeba nic vymyšlet a ani to nikdo nechce, proste at napíšu neco lichotivého nebo něco hanlivého místo toho něco tak to vždy dojde, tedy např. hodnej@elmistr.wz.cz, debil@elmistr.wz.cz nebo to moje: info@elmistr.wz.cz - ať se tam napíše cokoli tak to vždy "spadne do tzv. doménového koše" a skončí to v tvé schránce - tedy pokud bude někdy fungovat
>> Asi tezko hned budu mit nastavene jako emailove adresy vsechny mozne kombinace pismen, cislic a jinych povolenych znaku az do kdovijakeho celkoveho poctu pismen.
no prave ze presne takhle to je. to je prave ten domenovej kos. co je pred zavinacem se ignoruje (takze se to nikde nemusi nastavovat) a vsechno prijde do tve schranky
jo takhle :). No to jsem nevedel. Nu zas jsem o neco chytrejsi .)