Mazani uctu, blokovani domeny atd.

Zdravim,
mam takovy problem a ne jeden. Nedavno jsem provadel nejake zmeny na svych strankach (raegann.wz.cz) a potreboval jsem dalsi misto. Tak jsem si zazadal o pridani reklamni listy a zaroven s tim provedl i zmenu umisteni banneru "na prvni strance nahore" do IFRAME, ktery byl primo na teto uvodni strance. Za nejakou chvili se zmeny provedly, ovsem ten "povinny" banner jsem tam mel dvakrat. Jednou v tom zminenem ramu a podruhe na puvodnim miste nahore. Asi to byla chyba, ale banner uplne nahore (mimo ram) jsem smazal "rucne" a znovu uploadoval na wz. No stranky byly behem dvou tri minut smazany a ucet stejne tak. Rikal jsem si, je to moje blbost, mel sem pockat a ten duplikatni banner treba zmizi "sam od sebe casem". Zalozil jsem si tedy bez problemu novy ucet pod stejnym nazvem, uploadoval vsechno na web a rovnou provedl zmenu nastaveni reklamy do ramu + volitelna lista. No co budu vypravet, stranky byly smazany behem peti minut z me neznameho duvodu. Podotykam, ze minimalne v tomto druhem pripade z me strany probihalo vsechno korektne a podle podminek.
A co me vlastne zajima? Proc byly stranky odstraneny minimalne v tom druhem pripade? Pokud je WZ schopno smazat mi ucet radove behem par minut, mohlo by taky vzapeti rovnou odblokovat onu domenu, abych mohl zkusit "stesti" dotretice? A posledni otazka - tyto veci provadi robot nebo rozumna myslici bytost? Zda se mi to totiz prinejmensim nenormalni, coz ovsem v pripade robota pochopim (mluvim o tom druhem pripade, kdy jsem stihl leda tak nastavit reklamu do ramu a volitelnou listu a parkrat reloadovat stranku nez byla smazana). Take je pro me ta domena jako takova dulezita, je zavedena a funguje delsi dobu a krom toho ji odkazuji hned z nekolika mist. Mel sem tam za den desitky pristupu a stravil s tvorbou mnoho casu, tak mi jde jen o to, aby mi nekdo rekl co sem udelal spatne (znovu snad chybu neudelam) a umoznil provoz pod stejnym nazvem.
Dekuji za pripadne odpovedi a hlavne bych poprosil o odblokovani te domeny.
S odpovedi teda asi uz pocitat nemam, ze? ;-)) No neva, psal sem i na podporu a vsechno zbytecne, tak mi skoro prijde, ze je to ztrata casu.