sessions ini_set a validni xhtml = problém

Ahoj, mám takový problém... validátor mi nevezme xmls strict stránku s formulářem protože systém sessions za každý tag form vloží skrytý input s SID, který ovšem není validní, protože není uzavřený do div nebo nečeho takového. Jediný zůsob jak tohle obejít, který jsem našla, je si pomocí ini_set("url_rewriter.tags", "a=href,area=href,frame=src,fieldset="); vynutit nevkládání inputu za form, ale za tag fieldset a ten pak za každý form vložit (input ve fieldsetu už validní je). Což by bylo hezké, ale ini_set je tu zakázaný.
Formuláře i sessions používat potřebuji, stejně tak striktní xhtml. Tak se chci zeptat jak to řešit jinak?
Dík
Co? Cože to vkládá? Tohle slyším poprvé. Já osobně používám sezení i formuláře a nic se mi do kódu nevkládá...
Tom: imho se sid normalne prenasi v cookie (ktera se po ukonceni prohlizece smaze). kdyz nemas cookie, musis sid prenaset jinak - v url. ale kdyz mas form, kterej posilas postem, tak se tam placne hidden input s tim sid.

vim jenom, ze uz se to ve foru resilo, ale mam pocit, ze uz to je docela davno. bohuzel si vic podrobnosti nepamatuju
Tý jo, tak sem zase o něco chytřejší (aspoň na pár dní, že to zase zapomenu) ;)

Akorát já tedy mám ten hidden input i s ukončovacím lomítkem (tady je krásně vidět, jak xHTML zbytečně ztěžuje život. K čemu tam to zpětný lomítko je?! K ho*nu! :D ):
<input type="hidden" name="PHPSESSID" value="a78416cf56a32adbc6bbb0e525a40716" />
Jak psal Tonik ...validator neumi cookies, takze se tam vlozi ten hidden input... a vlozi se tam i se zpetnym lomitkem na konci... to jo... to je vsechno hezky, ale stejne je pak takova stranka XHTML strict nevalidni, protoze ten input je vlozenej na misto, kde neni povolenej... tzn hned za start tag form, jenze podle normy by mel byt obalenej jeste nejakym divem nebo fieldsetem nebo necim takovym...
a jediny zpusob, ktery jsem nasla, jak tohle zmenit je pomoci ini_set(viz prvni prispevek), a jelikoz tu iniset neni povoleny, tak si nevim rady, proto doufam, ze se tu objevi nekdo kdo bude vedet... podobny problem prece musi mit vic lidi na webzdarma.
"Jediný zůsob jak tohle obejít, který jsem našla, je si pomocí ini_set("url_rewriter.tags", "a=href,area=href,frame=src,fieldset="); vynutit nevkládání inputu za form,"

nepomohlo by použít .htaccess s tímto řádkem?
php_value url_rewriter.tags a=href,area=href,frame=src,fieldset=
ds dik moc... pomohlo:) .htaccess jsem nikdy nepouzivala, tak bych na to jen tak neprisla, parada, uz to funguje jak ma..
to jsem rád...
<HTML>S timto vkladanim do tagu se clovek casto nesetkava.
Cookies jsou ovsem chytre a dokazou se prenest pomoci session, get, post metod. Nejak me ted nenapada zpusob za jakych podminek presne si session vybere jiny zpusob nez cookies, ale myslim ze direktiva v .htaccess
php_value session.use_only_cookies 1
by mohla stacit za predpokladu ze cookies budou dostupne. Jinak pekny web.</HTML>