Nezobrazují se prvky

Dobrý den,
Mám problém se zobrazením některých obrázků,styl písem,tabulek vše mám nahráno na ftp tak jak má být a stále nezobrazujeme...
snaha byla taková :
http://img514.imageshack.us/img514/4480/web88fs8.jpg
a výsledek www.88.unas.cz

Většina obrázků co se nezobrazují jsou formátu .gif a u fontu písem si nevím rady vůbec.Mohl by mi někdo vysvětlit jak na to ?
Děkuji za každou radu
1) Nenahrává se na FTP, ale přes FTP
2) Case sensitive
3) Chybí ti tam styl, takže ...
default.css tam nahranej nemas, nebo je nahranej ve spatnej slozce. zacni tim
Dobrý den,
Já tomu vůbec nerozumím takže netuším co to jsou výrazy Case sensitive,default.css
a chybí styl (čeho styl) ?
Dobrý den,
kupodivu jedna webová stránka může být i více souborů, to NVU ještě kromě toho, co jsi nahrál na web ještě asi udělalo soubor dafault.css, tak se po něm poohlídní a nahraj ho na web

tom:
<rejp>
"Nenahrává se na FTP, ale přes FTP"

nepleť ho, žebrá se přes vrata, ale nahrává se pomocí FTP nebo prostřednictvím FTP
</rejp>
Dobrý den,
S tou složkou dafault.css jste měl samozřejmě pravdu,nevytvořilo ji NVU ale byla už se samotnou šablonou a já ji prostě ignoroval společně s nějakým textákem s licencí atd :).Takže už to má všechno tvar ale nemá to ani jeden obrázek.Všechny jsou uloženy v složce "images" na FTP a dokonce když kliknu na webu na místo kde mají být vygeneruje mi to i cestu která souhlasí s umístěním na WZ leč Chyba 404...(není tam).
Děkuji za odpověď
prejmenuj slozku images na img

musi to odpovidat cestam ktery jsou uvedeny v tom stylu (default.css)
Dobrý den,
Moc vám děkuji už vše maká jak má :)
(a člověk by řekl taková blbost...)
jo, máš tam ještě jednu takovou podobnou blbost:
<a href="file:///C:/Documents%20and%20Settings/jan%20zizka/Plocha/deadclan88/lebkabila/decayed/index.html">Nová
Grafická verze</a>