Nejde se mi dostat do správce

Když si v Admin části chci dát Právce souborů tak mně to tam nepustí.Prostě tam kliknu a pořád se to načítá..............a když se to občas nčte tak tam je napsaný že adřesář je prázdný.Tak před hodinou to šlo.Co stím mám dělat?
Abch nezapomněl stránky jinak normálně jedou.
<HTML>>>Co stím mám dělat?
Nic, to je obvyklý problém se správcem. Lepší alternativou je používat <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP</a>.</HTML>
Takže mám počlat a on pak zase sám pojede?
<HTML>Celkový výpadek to není, protože já se do správce teď dostanu. Takže ano, nezbývá než počkat... Nebo zkusit to ftp ;-)</HTML>
Tak do správce se dostanu ale prozmněnu my to tam ale zobrazuje
Adresář je prázdný....Tak co stímhle?
Poradí my někdo?
<HTML>Toto je fórum, ne chat, tak nemůžeš očekávat odpověď do pěti minut.

Obávám se, že neporadí, se správcem jsou všeobecně problémy (zejména s tím, že se často odpojuje). Zkus opravdu raději to ftp.</HTML>
mně to taky nejde ani řpes php a už delší dobu
Když se lognu na wz.cz a chci nahrát soubor přes správce souborů tak mi to udělá jen bílou stránku a nic víc , nevíte co s tím ? Dělá to už druhý den !
Taky mi to nebeha, stava se. cekat, cekat, cekat.jedina ucinna rada:( a nebo ftp, ale to neresi nefunkcnost spravce souboru,zejo:D
nejde mi už 2 dni dostať sa do správce souborů.Prosím, napraviť, nemôžem si potom stránku aktualizovať.ďakujem za odpoveď!
mne nefunguje ani ftp :-(
Mě to už taky nejde 2 dny. Tak jsem vyzkoušel několik ftp klientů, samá chyba (500, 530). Až FileZilla 2.2.32 - absolutně bez problémů.
mne to tak isto robi .chcel som si nahrat stranku a nic.skusil som aj cez ftp a nic.prosim urobte s tym daco niekto.
Nefunguje ani správce ani ftp
spravuju dvoje stránky a nedostanu se teď nikam
ftp píše toto:

Connecting to ftp.webzdarma.cz , 24 VII 2007 17:25:23
< 220 ftp server ready
> USER afurt.wz.cz
< 331 Password required for afurt.wz.cz.
> PASS (hidden)
< 530 Login incorrect.
530 Login incorrect.
Connection closed
Martin NESPAMUJ! Odpovedi mas v jinych vlaknech.
Tri dni som sa vôbec nemohol dostať do správcu. Dnes sa mi to konečne podarilo, ale dlho som sa netešil. Prerábal som dva stránky stare som vymazal-išlo to, ale nahrať nové sa už nedá a dokonca ani obrázky.
Tak já se taky pár dnů nemohla dostat do správce, na web chodím v práci a něco jako ftp? - mám smůlu, těžko řeknu šéfíkům - víte potřebuji ftp ....
Od včerejšího večera se tam dostanu, ale žádná data nejdou nahrát! Vidím soubory - dám nahrát a nic - proběhne nahrávání a soubor nikde - bééééééééé a mám tolik novinek.