Chyba instalace PhpBB.

Ahoj, pres ftp jsou normalne nakopirovany soubory s instalaci na phpbb, atributy (CHMOD) u souboru config.php nastaveny na hodnotu 777, DB mysql na webzdarma vytvorena. Ovsem pri spousteni iinstall.php mi Vas server generuje chybu: Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/h/hustey/includes/functions.php on line 892
Budu velice rad, za jakouko-li pomoc. Kdysi jsem pbpBB na webuzdarma jiz nainstalovanou mel a vse slo bez problemu..
Dekuji a preji hezky den.
v nějakém souboru jsi nastavoval parametry připojení k databázi (config.php?), při tom jsi nejspíš udělal nějakou chybu - to je to Parse error typicky např. zapomenutý středník na konci - předpokládám, že někde na nebo před řádkem 892 se soubor config.php vkládá do souboru functions.php a vytváří funkci pro připojení k databázi
No tak to tedy nevim vubec o co jde... Takze ted zkousim new verzi phpBB phpBB-3.0.RC2-cs a problemy se vyskytuji nadale. Uz me to fakt stve :( Databaze ne webzdarma mysql je vytvorena a instalace mi porad dokola tvrdi ze: Nelze se připojit k databázi, viz. zpráva o chybě.
Access denied for user 'hustey'@'zeus' (using password: YES)! Proste to vubec nechapu. Hlasila to pro zmenu i ta predchozi verze (krome jineho). Dela si to chce a kdy chce. Uz se tady s tim morim pul dne a nevim co s tim. Proste zahada na zahadu.
No zkuste se nekdo nad tim zamyslet. Jen doufam, ze to neni nejaka chyba serveru webzdarma, protoze i kdyz predchozi forum jelo, pokazde se to chovalo podivne.
Dekuji moc za rady.
Není nad čím přemýšlet phpBB je sh*t a proto to dělá bordel. Rozběhni si lepší systém, než nějaký phpBB.
To: Tom - budu velice rad, kdyz mi nejaky doporucis :-))
Já tyhle aplikace nepoužívám, proto ti nemůžu žádnou doporučit. Jedinné, s čím jsem se setkal pořádně, je phorum, ale to je spíš pro profíky...

... takže vyzkoušej třeba strejdu Gůgla a vyzkoušej si jednotlivé aplikace, která z nich ti bude nejvíc sedět.
na takovy veci pouzivam wikipedii - srovnani softwaru v urcite kategorii. na prvni nahled je to dobry, hlavne kdyz nevis, jakej software v te kategorii vubec existuje
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_Internet_forum_software_%28PHP%29
Chlapci chlapci, radsi sem vubec nepiste, protoze Vase rady jsou na dve veci? Forum uz davno bezi i na druhe adese! LOL http://www.hustey-team.wz.cz/
Tak mejte se krasne a zase nekdy :-D