Zlobí FTP

Absolutně zlobí FTP, nejde se tam připojit...Přitom na placené doméně je vše OK , prosím,něco s tím udělejte, já už na to nemám nervy :-D Nejde se tam absolutně připojit...
>> nejde se tam připojit
To mi nic nerika. VIC info - FTP log, jakou chybu hlasi a tak.
"nejde"
neříkej že to nejde, ale že to neumíš. :)
Že neumím :-D směšné... Když se připojuji na web zdarma -l épe řečeno zrovna na tenhle můj web, ani se to neotevře - heslo je on, přihlašovací jméno taky. Na placené doméně jsem přihlášená během vteřiny. Na webu zdarma během hodiny :-D Čím to asi bude? Na jiný web tady to jde v poho,zrovna na tuhle přezdívku ne :-/ Mi neříkej,že se neumím přihlásit,když už se tady přihlašuji cca 3 roky... Tím to asi nebude :-/
heslo je ok*
Dobře, tak se neumíš připojit na jeden účet, no... =D
... tudíž viz Tomík:
nejde neznáme, dej sem FTP log, napiš co to vrací za chybu, etc ...

... viz http://stare.cz/chyby.html
fakt to nekterejm lidem nejede. prestalo to fungovat v pondeli 16. 7., to jsem se naposledy v pohode pripojil, od te doby:
PSPad se pripojuje horzne dlouho (presneji receno tech 30 vterin co ma na pripojeni) a pak sice zobrazi ze je pripojenej, ale slozka je prazdna
Total Comander po chvilce cekani ("Cekame na server") zobrazi soubory na ftp, prochazeni slozek je taky mozny, ale trva silene dlouho. pri pokusu o prenos souboru se zasekne hned po prikazu TYPE I.

tady mate log z TC, prenos souboru sem stornoval, vcera sem to zkousel opravdu dlouho a nepohnulo se to.


----------
Connect to: (18.07.2007 16:18:03)
hostname=svpbrno.wz.cz
username=svpbrno.wz.cz
startdir=/
svpbrno.wz.cz=195.122.194.232
220 ftp server ready
USER svpbrno.wz.cz
331 Password required for svpbrno.wz.cz.
PASS *
230-Access granted for svpbrno.wz.cz.
230 Last login on 2007-07-18 11:07:43 from 89.176.186.224.
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
AUTH TLS
PBSZ
PROT
211 End
CWD /
250 CWD command successful.
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Adresář
TYPE A
200 Type set to A
PORT 192,168,2,153,7,15
200 PORT command successful
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Stahuje se
Čekáme na server...
TYPE I
Stisknuto Storno!
PORT 192,168,2,153,7,17
Stisknuto Storno!
Adresář
TYPE A
Stisknuto Storno!
PORT 192,168,2,153,7,19
Stisknuto Storno!
>> PORT 192,168,2,153,7,15
s neverejnou ip nemuzes pouzivat aktivni rezim. takze si prepni na pasivni a pujde ti to
nepojede, paivni rezim sem zkousel, navic mam na routeru zaply DMZ - tzn. muj pocitac se pro vnejsi sit tvari jako by nebyl pripojenej pres router a ma de facto verejnou IP. Aktivni rezim mne vzdycky fungoval, nejenom u ftp, ale i DC++ a pod.
Karakal: jsou tu borci, co se přihlašují roky a jaksi přehlédli, že se parametry pro správné připojení změnily. A je to už několik let a těch několik let stále fungoval i ten starý způsob, který jaksi jednou fungovat přestal, protože jsi nám moc kontrétních informací neposkytla není to také tvůj případ?