Problem s FTP.

uz asi tak dva tyzdne mam s FTP problemy, Web vsetko funguje dokonca aj FTP ale ked chcem nieco nakopirovat na FTP (cez Total Com.) tak nejde, napise "Prenos Neuspesny". S FTP mi ide skopirovat do PC vsetko takze neviem cim to moze byt, volny priestor na FTP mam takze uz fakt neviem.
Ak viete niekto pomoct tak budem velmi vdacny
Já se nemůžu vůbec na FTP přihlásit...z více počítačů, kde bylo fungující nastavení... Zkoušel jsem i měnit heslo - pro případ, že bych ho měl zadané špatně nic nepomáhá... Už je to vcelku kritické... Nemožnost nahrát update na stránky mě docela dost začíná vadit:(((
bez logu ftp vam nikdo nepomuze
jakého logu?
ftp logu. to je vypis cinnosti ftp klienta
Tento problém mám taky.dříve vše v pohodě fungovalo ale teď se nejde přes ftp vůbec přihlásit. přes web funguje jméno i heslo ale přes ftp už ne a zkoušel jsem více ftp programů a výsledek je pořád stejny.
Zde je log:

Connecting to ftp.wz.cz , 24 VII 2007 17:10:06
< 220 ftp server ready
> USER afurt.wz.cz
< 331 Password required for afurt.wz.cz.
> PASS (hidden)
< 530 Login incorrect.
530 Login incorrect.
Connection closed
>> Connecting to ftp.wz.cz , 24 VII 2007 17:10:06
ftp.wz.cz se uz nejakych par let nepouziva. Misto jen se pouziva ucet, to jest uivatelske jmeno: afurt.wz.cz
Já se přihlašuju přes ftp. Stáhla jsem si program Smart FTP client a na něm to jde. sice neni moc praktickej, protože se tam musí přetahovat z jedné složky do druhé, ale je to jediný program na ftp, který mi jde.
Mel jsem stejny problem -Total commander- 530 login incorect. Do hostitele zadat jmeno uzivatele (zadne ftp.wz.cz) a jede to!
me to nejede ani pres to ftp.... tez mi to pise 530 login incorrect... a delala sem to podle navodu... tak jako asi se mam posrat aby to jelo nebo ja uz nevim
Tessie: v tom navodu taky bylo napsany, ze kdyz ti to nefunguje, mas k dotazu pripojit log spojeni. a ten nikde nevidim. naopak o posrani se tam neni ani slovo. myslim, ze by to ani nepomohlo
Toniku: to mas pravdu... uz mi to jede pres spravce spravce souboru, takze uz to neresim....