Nejde mi editovat soubor

Když vyberu soubor , kliknu na editovat tak se zobrazí prázdné okno. Dřív mi to fungovalo.
edituj u sebe na pocitaci a hotovy soubory nahraj na server. aspon budes mit doma zalohu kdyby neco
Jo, to je sice dobrý nápad ale prblm je v tom, že ty soubory na počítači doted nemám a potřeboval bych je upravit, celý to znova psát nemužu, nemám k tomu ty data co jsou v tech souborech... inu? a mám tam toho dost kvanta a dost nutně bych s tím potřeboval pracovat. Takže jiné řešení?....
<HTML>Stáhni si soubory přes ftp (viz Hledání nebo faq).</HTML>
Taky nejde sathne soubor ale je naprosto prázný....:/
jo já mám stejný problém....je to tím, že si nejsíš vyměnil compa, co? Já ho vyměnil a objevujou se mi jenom prázdné okna
Také mám stejný problém asi už týden. Ale myslím, že tím kompem to nebude. Dřív jsem editoval z více různých kompů a vše makalo ok. Byl bych také rád, kdyby už to bylo ok.
No tak se přidávam, nejdou mi soubory editovat, ani otevřít, ani uložit do compu a ani vložit z compu na stránky.
taky mi to nejde a pěkně mě to sere aby ste věděli nevite někdo co s tim
Taky mi to nefunguje, comp. jsem neměnil. Když si soubor udělám na počítači a potom nahraju jako nový, změní se mi š a ž.
miro - Hlavně ! si nemaž index.html jako já .... :/ , wz je mimo provoz , je a bude a jak dlouho ? .... to jsem se zde zatím nedočet ... ahoj
apex: mas spatne kodovani, najdi si to na faq.webzdarma.cz, tady ve foru se to taky resi furt
frybert: wz neni mimo provoz, kdyby bylo, asi bys sem nemohl psat a nesly by zobrazit weby, co tu lidi maji - oboje jde. proto ses to tady asi nedocet
já nemůžu od včerejška editovat své stránky ...je nějaký problém ? Docela bychto ráda aktualizovala a nejde mi to....děkuju
nevím jestli je to tim ale změnil jsem mod přenosu dat a jde mi to bez problémú skuste to taky