Nefunguje správce souborů

po prihlaseni na administrátora sa nemozem dostat do správcu súborov. po kliknuti sa na link Správce Souború sa mi objaví iba prázdna stránka.. pls pomoc
dakujem
<HTML>Výpadek. Zkus <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34">FTP</a>.</HTML>
dakujem.. teraz to ide... ale inak by to malo ist normalne? ci uz budem pracovat iba cez total comander?
<HTML>Je to jen výpadek, zase to pojede. Stejně ale doporučuju používat spíš ftp, je to mnohem pohodlnější a spolehlivější, než používat správce.</HTML>
a este som sa chcel opytat ci na svojom webe mozem spristupnovat odkazy na linky.. napr rapidshare alebo upnito.sk a odkazy na iné stánky?
dakujem
Další výpadek, který se protáhl bohužel i na dnešek :-(
<HTML>2noproblem: pokud to budou linky na legální materiál, tak je to no problem ;-)

2tom: pořád je tu k dispozici funkční ftp.</HTML>
su to linky na patche, preklady, videa, obrazky, hry, filmy, mp3 -- vsetko su to veci ktore mozete najst na roznych forach... bude to no problem? :-)
na různých fórech se dá najít spoustu různých věcí - to jestli to bude problém uvidíš až to někdo jako nelegální smaže.
po kliknuti na spravce souboru se mi ukaze jen bila stranka. cely den..ftp nejde pripojit.
j viem.. ale moderator mi dal iny navod ako sa pripojit na ftp http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
MAM ESTE JEDNU OTAZKU! :-)
ak by nejaky moderator mal cas a pozrel sa na moju stránku ci mam reklamné banery v poriadku.. a potom mi sem napisal odpoved.. bol by som vdacny :D:D
<HTML>2noproblem: je to v pořádku ;-)</HTML>
taky mi nejde Spravce souboru uz par dnu a to mam i FTP :-(
<HTML>2Kobra: tak proč to FTP nepoužiješ?</HTML>
Chtěl jsem se zeptat, kdy zřejmě půjde správce ? Jsem za několika proxy, firewalem a ftp klient nepřichází k úvahu...bohužel. Dík za odpověď
" Jsem za několika proxy, firewalem a ftp klient nepřichází k úvahu...bohužel."
Já jsem taky za několika proxy, firewalem a ještě kdoví čím a FTP klient přichází v úvahu jako jediná možnost aktualizace svého webu.
mam este jednu otazocku :-D
ak chcem aby sa moja stranka zobrazovala pri vyhladavani napr. na google
co mam pre to urobit?
vdaka
<HTML><a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?60">FAQ</a></HTML>
pls co poviete na moj web? viem som este zaciatocnik.. je to moj prvy web.. mam 16 rokov.. co nan hovorite?
<HTML>2noproblem: pokud chceš zhodnotit web, založ si, prosím, téma v sekci HTML. Kritika webu je v tomhle tématu off topic. A s novým tématem, ve správné sekci a se správným názvem, se jistě dočkáš více názorů.</HTML>
ok :-)
sorry za spam
Dobrý den, jsem asi divná že to nechápu, ale dříve jsem si klikla na "vytvořit nový soubor" a prostě jsem ho vytvořila. Nyní ovšem žádný takový nikde nevidím-mohli byste mi prosím pomoci? Díky moc, Emilyblue
<HTML>2Emilyblue: v tomto správci možnost vytvořit nový soubor není. Normálně si vytvoř u sebe na disku potřebný soubor.html, nahrej na web a edituj. Ale vůbec nejlepší je vytvářet a editovat soubory u sebe na disku a až hotové je nahrávat na web.</HTML>
:::noproblem:::

S tvojí přezdívkou bych sem vůbec nepsal... :-)