Nejde mi reklama

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo mohl pomoct , vytvořil sjem si stránky nastavil s reklamu na každou stránku dolů>> šlo to všechno dobře ale dnes jsem si tam vložil ještě nějaké počasí a Shoutboard a reklama se mi vytratila : http://www.foxmeister.wz.cz/ , děkuji za všehny odpovědi
reklama se fyzicky vkládá do souboru před </body> - pokud se jedná jen o atualizaci titulní stránky tak by reklama měla být na ostatních, ale tam není
Takže tam buď nikdy nebyla nebo byly aktualizovány všechny stránky a reklama se nevložila. Na wz.cz s vkládáním problém nebyl, takže snad by pomohlo aktualizovanou stránku opakovaně nahrát na web
tak sjem zkusil reklamu vložit před </body> -- <!--WZ-REKLAMA-1.0--> toto jsemvložil , znovu jsem to nahrál a nepomohlo to . Ale reklama na stránkách byla ...
Já jsem nemyslel aby se reklama vložila ručně. Pokud je nastaveno aby byla reklama dole tak po nahrání souboru na web je soubor otevřen, je nalezeno </body> ve zdrojovém textu a před </body> se zapíše kód reklamy (když je reklama nahoře tak se vloží za <body>
Značku ve zdrojovém kódu vidím, podle všecho nefunguje zrovna vkládání reklamy, zkus to nahrání zopakovat
PS: zkoušel jsem teď vkládání reklamy na doméně wz.cz a funguje to
Dobře skusím to a pak se ozvu , zatím díky :-)
Tak sjem to zkoušel nahrát znovu a znovu a nic , a poslední zobrazení banneru mám 2008-03-12 19:36:49 >> reklama tam byla
Já už bych proto mohl udělat jen to, že to zkusím sám a to nemohu. Na mé doméně mám nastavení, že reklama se vkládá do souboru rklm.html, ten jsem s nulovou velikostí nahrál na web a po nahrání se do něj vložila reklama. Už měsíc nemohu vložit reklamu na czweb.org, tam jsem zatím neuspěl a žiji v představě, že každá doména má své vlastní vkládání reklamy - možná to, ale není pravda a tak to, že mě se na wz.cz reklama vloží nemusí vztahovat na http://foxmeister.wz.cz/
Zkusím ještě počkat vyzkoušet to pozdeji a uvidíme, třeba se ještě někdo ozve s jiným návrhem
Tak sjem to zkoušel celý den a nic nejde to .... už nevím jak na to, může mi ještě někdo něco poradit ?
<HTML>Zkuste zkopírovat zdroják reklamy z jiného webu na WZ.</HTML>
Možná ještě lepší bude zkopírovat ho z archivu Google:

http://209.85.129.104/search?q=cache:M5RjOX69_vQJ:foxmeister.wz.cz/+site:foxmeister.wz.cz&hl=cs&ct=clnk&cd=1&gl=cz&client=firefox-a
PS: pak by to ale chtělo nastavit tak aby až začne vkládání fungovat tam nebyla reklama zase dvakrát,
Tak už mi to šlape , a koukám že prostor se navýšil na 500MB e to tak ? ale musím mít reklamu na každé stránce? nebo musím udělat něco jiného ?...
<HTML>Viz novinky a podmínky. Prostor se navýšil, pravidla zůstávají. Tj. za banner + lištu je 500 MB.</HTML>
A ted má tedy jak velký prostor když mám na každé strnce reklamu dole ?...
měl jsem banery na každé strně teď ho mám jen na indexu a chtěl bych se zeptat jestli se něco mění když je jen na indexu ?
banner - buď na titulní nahoře nebo na všech dole = 200MB
lišta nahoře na každé stránce = 300 MB
<HTML>Mezi reklamou všude dole a reklamou na indexu nahoře není z hlediska poskytovaných služeb rozdíl. Nelze však dělat kompromisy.</HTML>
česky řečeno, na titulní straně musí být nahoře
<HTML>ds: teď to motáš. Buď všude dole, nebo na titulní nahoře. Tvůj příspěvek jaksi vyznívá jako "ať je to jakkoliv, na indexu musí být nahoře" což není pravda.</HTML>
reaguji na:
Nelze však dělat kompromisy.
a na to, že
teď ho mám jen na indexu
a na indexu ho má dole, tedy jsem napsal:
česky řečeno, na titulní straně musí být nahoře
Tak už jsem hodil baner na každou stránku, ale přibyl mi tam proužek na každou stránku nahoru, ten tam musí být ? nebo můžu mít jenom dole na každé stránce baner ?
<HTML>Ach, někdo nečte co se tu píše:

1) reklamní banner: buď všude dole, nebo na indexu nahoře (+200 MB)
2) lišta: všude nahoře (+300 MB)

Lze mít variantu 1, 2, nebo 1+2. Je to takhle jasné?

Podle toho, co píšete, máte zapnutou lištu a používáte banner, takže máte prostor 500 MB. Lišta se normálně vypnout nedá, pouze "božím" zásahem.</HTML>
Ano už je mito jasné , díky