Reklama

Dobrý den,
v nastavení sem nastavil že chci reklamu na každé stránce dole, ale když sem !poté! nahral web tak se reklama zobrazuje na všech stránkách nahoře a někde překrývá texty, nebo je za obrázky. Co s tím mohu udělat?
<HTML>Když se ale podíváš na kód stránky, tak reklama je vložená správně dole. Hledej ve fóru "absolutní pozicování".</HTML>
To je sice hezky ale kód rozhodně nebudu přepisovat, v tomto kódu se ani trochu nevyznam, stránky tvořím pomocí office publisher 2007.
Je pravda, že vyznat se v kódu Publisheru to dá docela zabrat, ale stavby se také nestaví pomocí technologie, která je k tomu není určená a Publisher není technologie pro tvorbu webových stránek. Přeji Vám chápané návštěvníky stránek, kteří na základě odfláknutých stránek nenabydou dojmu, že bude stavba také odfláknuta
Kdyby ta reklama nedělala kraviny tak nejni problém!
Nevim proč dle programu soudíte že jde o odfláknuté stránky. Myslel sem že toto fórum je pro řešení problémů a ne kritiku webů. Problém s reklamou určitě z mé strany není, takže bych byl radši kdyby jste mi místo kritiky radši poradil co s tou reklamou! Dělam první web a rád si necham jakkoliv poradit, stránky sem se snažil dělat i v jiných programech (frontpage, dreamwer, i html v PSPad), ale něják se nedařilo. Web ještě není hotov, a jelikož obsah z webu kontroluje někdo z firmy, do které ani nepatřím tak se vše protahuje. Web je bohužel nařadě až po dle vás odfláknutých stavbách.
>> Problém s reklamou určitě z mé strany není
paklize pouzivas absolutni pozicovani, pak naopak problem je pouze a jenom z tve strany, protoze wz s tim proste nijak nic udelat nemuze. je tvou starosti udelat to pozicovani tak, aby se reklama spravne zobrazovala
rady jsi dostal hned v prvnich prispevcich a jiny s vysokou pravdepodobnosti nedostanes
Použít na tvorbu webových stránek Publisher je akt čirého zoufalství, ale na to člověk přijde až časem. Já netvrdím, že to nejde, ale často zmáknout takové "sofistikované" programy a přemluvit je aby dělaly to, co nemají v náplni práce je fuška. Dovolím si proto poradit. Co třeba:
http://wps.vipersoftware.net/download.html
Ono to není nic moc, ale podle toho jak zatím vypadá to v Publisheru a by to mohlo možná i stačit
beru zpět - http://wps.vipersoftware.net/ - je pro nekomerční použití
Takhle znate publisher 2007, nebo jen 2003? Ten soft vypada hezky ale ani v nejmensim netusim jak to ovladat, a trochu me to privadi na myslenku ze je to podobny frontpage. Web sem zkoušel dělat právě ve frontpage, Macromedia dreamver, a nejaky freware z webu. Bohuzel sem se nikdy nenaucil plne ovladat tyto programy a proto sem zustal u publisheru. Proto pokud znate neco co se slozitosti vyrovna publisheru tak sem s tim, jinak mi reknete co je to to absolutni pozicovani pac sem to ve foru nenasel. A kdyztak prosim pripiste jak vypada zdrojak ty reklamy, v nouzi to skusim nejak pres to...
k druhy vete soft - http://wps.vipersoftware.net/
<HTML>Když tady zadám do hledání "absolutní pozicování" (ve všech příspěvcích), tak mi vypadne spousta výsledků, hodně z nich je spojeno právě s použitím Publisheru. Cituji např. sebe :-D

Autor: Thalia (moderátor)
Datum: 28. 08. 2007 18:46

2jozefs.wz.cz: reklama je vložená správně dole, nahoře se zobrazuje kvůli použití absolutního pozicování u ostatních prvků stránky. Reklama absolutně pozicovaná není, tudíž se zobrazuje správně nahoře. Řešením je reklamu taky absolutně napozicovat (někam dolů) a nebo přestat používat absolutní pozicování (a MS Office na tvorbu stránek).


Jak to ale v Publisheru zařídit, to ti nepovím, protože Publisher nemám.

Jinak kód reklamy se nachází mezi značkami <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ--> a <!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->.</HTML>
na internetu jsou i jené zdroje než fórum WZ
http://www.jakpsatweb.cz/css/css-pozicovani.html
Z jakpsatweb žiju, ale normalně tam využivam jen sekci html. No díky skusim něco vymyslet někde na foru kde to znaj....
pak ještě jeden detail kde je ten vyhledavač na foru... a vlastně ikdyž něco upravim tak mě to stejně při uploadu znova rozjebe ne?
Lidi tak musim konstatovat, že zdejší tým si spíš hraje že něco umí, neboť na jakpsatweb sem problém v podstatě vyřešil za pár minut. Tady mi jen opakovaně tvrdili že to dělam nahovno a že to nejde.

P.S. Když to neumíte tak si to přiznejte!
<HTML>Nemám si co přiznávat, já to umím a určitě bych to zvládla i v Publisheru. Nemůžu za to, že ty neumíš reklamu sám absolutně napozicovat (http://www.jakpsatweb.cz/css/position.html). To ti tu mám napsat čísla, která tam máš zadat, aby to bylo dole? Ty musíš znát ty sám. A že by ti na JPW poradili něco světoborného, to mi teda nepřipadne, ta jediná rada, co jsi tam dostal, je tu napsaná skoro v každém druhém tématu týkajícím se reklamy.

Z JPW: <i>Totiz abych mohl dat reklamu z urceneho umisteni tak ji musim mit na uvodni strance nahore, avsak reklamu sem chtel mit dole pod carou, myslite ze by se to dalo nejak vyresit?</i><br>
Ano, dalo. Je možné mít nastaveno Nahoře, vložit reklamu do určeného souboru, který vypíšeš v nastavení a tento soubor pak vkládat na každou stránku dolů, třeba pomocí iframe v HTML nebo include v PHP.

<i>kde je ten vyhledavač na foru</i><br>
Hledej odkaz Hledat vpravo nahoře pod hlavním menu..... (upozorňuju ale, že teď vidět není, musíš se vrátit minimálně na seznam témat v sekci).</HTML>
Jak sem již psal web dělam v publisheru protože je to jednoduché a nemam čas učit se html nebo něco.
<HTML>Umíš-li v Publisheru udělat sloupec, tak dolů udělej ještě jeden přes celou šířku a do něj nakopíruj ručně ten kód reklamy na každou stránku. Předpokládám, že se ti automaticky absolutně napozicuje, jako ty ostatní. Vkládání reklamy nasměruj do nějakého jiného souboru (nastav Nahoře a vyplň název souboru, kam se bude vkládat reklama), aby se ti nevkládala ještě podruhý do všech souborů. To nevadí, že to bude nastaveno jinak, než to budeš nakonec zobrazovat.</HTML>
<HTML><i>web dělam v publisheru protože je to jednoduché</i><br>
Problém je v tom, že Publisher není program primárně na tvorbu stránek, takže je to možná jednoduché, ale přináší to s sebou jak je vidět spoustu praktických problémů.</HTML>
OT:
Thalia:
Co je to to dole pod reklamou?
Viz:
http://ds.mysteria.cz/kr-reklama.png , objevuje se to při offline prohlížení
teď už mi to je jedno, registroval sem se na domena.cz, takze tohle tady klidne smazte..... A jinak diky thalia, snad poprvy tu byla nejaka rada co delat, misto vysvetlovani co nejde ve svete kde jde vse kdyz se to umi...
no sláva, konečně jsi udělal něco, co jsme ti tu radili, tam už tě snad reklama trápit nebude
ted uz si vycitam posledni vec ze sem vas driv nez sem to tu bliz poznal nekomu doporucil...
Žij blaze! Možná až trochu vyrosteš tak pochopíš, že s tvým přístupem a tvrzením, která jsi tu prezentoval:

"To je sice hezky ale kód rozhodně nebudu přepisovat, v tomto kódu se ani trochu nevyznam, stránky tvořím pomocí office publisher 2007.

Kdyby ta reklama nedělala kraviny tak nejni problém!",

Ptal jsi se: "Co s tím mohu dělat" a to jediné možné řešení jsi odmítl a tím, že jsi se nebyl ani ochotem pokusit se pochopit problém a zartputile sis tvrdil, že problém není na tvé straně tak ti ani pomoci nebylo.