Nefunkční email

Po pokusu přihlásit se na email služby webzdarma se mi vypíší pouze chybová zprávy:

Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

Co mám dělat?
Asi je si možno vybrat z těchto možností

a) kontaktovat administratora a domluvit mu aby to dal do pořádku
b) čekat jestli se náhodou "nespraví samo"
c) rezignovat na používání mailu, který poskytuje webzdarma - je tolik kvalitnějších freemailových služeb než je WZ

dle mého "c" je správně

PS: v mezidobí by bylo vhodné doplnit do zdrojového kódu stránek meta tag, který by prohlížeči sdělil v jakém kódování je napsaná - jistě to ocení návštěvníci z Česka i Německa
Jistě, již pracuji na nové verzi stránek, kde bude vše, jak má být. Současné stránky jsou zhruba z roku 2006, kdy jsem v html moc neuměl; nyní vše napravím.

Restauraci koupil nyní nový majitel a chce email ve tvaru hradni.restaurace@seeberg.wz.cz do pondělí, takže pro mě není "b" ani "c" a budu muset kontaktovat admina.
OK, proti gustu žádný dišputát...
Asi neví proti čemu jde ... =)
A ani neví, že se nedočká. Do kterého pondělí to asi myslel? :-)
Když už má peníze na to, aby koupil celou restauraci, moh by mít peníze taky na to, aby si koupil doménu a hosting... (IMHO) Stojí to pár stovek, restaurace asi pár milionů, tak to se asi ztratí...