Padá spojení s DB

Zdravím všechny,
využívám na webzdarma stránce phpBB fórum a co chvíli mi padá spojení s hláškou
mysql_connect(): Access denied for user ... stále tentýž uživatel

Vzhledem k tomu, že mi to padá v průběhu práce na fóru (čili jsem se přihlásil, něco dělal a pak to náhle zbuchlo), není jistě problém ve jménech a dalších parametrech připojení ...

Vymazáním cookies a zkouškou na jiném počítači jsem už vyloučil i problém s cookies ...

A popravdě už nevím, kde by mohl být problém. Fórum je nové, čili určitě jsem nepřekročil jakýkoliv limit přístupů, velikosti atd.

Poradí někdo ?
Navíc současně se lze podívat na datbázi přes phpMyAdmina ... čili úplný výpadek to jistě není
Podle hlášky na http://msbezova.kvalitne.cz/aud/ se snažíš přistupovat do db se špatným heslem (nebo do nesprávné db).
No to právě nedává smysl ... protože jsem připojen, pracuji jako jeden uživatel a najednou vyběhne tato hláška ... heslo je uložené v souboru, jméno taky, čili se nemění
Tak jsou špatně... Píšeš "že to bouchne" - přepokládám, že to teda fungovalo.
Já jsem na té stránce možná 15 minut - ale pořád je to ve stavu "bouchlo".
Zkontroluj co máš v php a porovnej s nastavením přístupových údajů v mysql adminovi tady na wz.
Ty sedí ... vždyť by mě to nepřipojilo ani jednou. Připojen jsem byl ... něco jsem na fóru udělal ... spadlo to ... počkal jsem nějaký čas ... zas to šlo. Čili pokračuji v práci na fóru ... zas to spadlo ... opět to cca půl hodiny nejde ... pak se to zase rozěbehne. Čili v nastavení jmen, hesel atd. to nebude. SPíš bych čekal nějakou potíž se session, cookies nebo nějakým timeoutem připojení k db ... není tam něco takovéko, co by mě odstřihlo a po nějakou dobu odmítalo připojit ?

Zatím bych řekl, že ty výpadky jsou tak půl hodinové, čili kduž to chvíli ještě budeme řešit, zase se to možná rozeběhne ... a pak to zase žuchne :o)
Teď to běží ...
Ano - vidím. Takže - pokud jsi s tím nic nedělal - patrně přechodné pominutí smyslů mysql :-))
Ale to je dneska celý den
A už to zase nejde ...
Když projdeš více témat v tomhle fóru, tak zjistíš, že spolehlivost jednotlivých serverů (domén a s nimi spojených db) je dost... nestandardní :-)
No je mi jasné, že jsem na freehostingu a tak občasné výpadky prostě nastanou ... ale tohle je občasný běh, ne výpadky ... jinak řečeno, je to nepoužitelné
No - jinými slovy řečeno - máš pravdu.
mám uplně stejný problém....

na učtu http://fkvrbice1959.wz.cz jsem si nainstaloval redakční systém wordpress, ale mam problem s tím, že stránky jedou 5 minut a 5 minut zase ne. Když nejedou tak se vypise zpráva Error establishing a database connection. U jiného účtu na wz s tím problém není, je to jenom u tohoto uctu...odezva z technické podpory veškerá žádná!
Úplně stejný problém má asi i úplně stejné řešení :-)
že to ale nechce nikdo řešit...
Ono je to o tom, že "webzdarma" není tak docela zadarmo... A neochota vrážet peníze do nového "železa" je dost zjevná. Takže některé servery jsou běžně hodně přetížené (a to ani nevím, na jak rychlé lince to běží). Je těžké donutit hosting tohoto typu, aby něco vylepšoval. Možná rapidní úbytek klientů jej donutí ke zlepšení...