Problém s reklamní lištou

Dobrý den,
mám problém se zobrazováním reklamní lišty na svých stránkách. Na úvodní stránce se zobrazí pouze bílý proužek bez jakéhokoli textu. Na ostatních stránkách které se na mých stránkách otvírají vše funguje. Proto bych se chtěl zeptat zda je tento problém u mě nebo u vás.
A měl bych ještě jeden dotaz. Na nějaké fóru jsem se dočetl, že lze mít stránky pouze s rekalmní lištou bez baneru. Chtěl bych se zepat zda je to pravda, a případně jak toho dosáhnout.
Díky za odpověď.
<HTML>Klikla jsem na položky v menu a tu lištu mám bílou i na ostatních stránkách. Díky za upozornění, zeptám se admina.

<i>Na nějaké fóru jsem se dočetl, že lze mít stránky pouze s rekalmní lištou bez baneru.</i><br>
Ano, je to pravda a budeš mít k dispozici prostor 300MB. Variantu nelze nastavit ručně v nastavení, ale lze o ni požádat na emailu krizek@webzdarma.cz.</HTML>
Tak netuším kde byl problém ale už je vše OK. Díky za rychlou reakci.
Také mám problém s reklamou - na stránce www.srpingfest.wz.cz se mi nezobrazuje banner (lištu tam mám vypnutou), a na stránkách www.my-nasefarnosti.wz.cz a www.sroubek.wz.cz sice banner je, ale místo reklamní lišty je jen býlý proužek (stejně jako v případě Jakuba K.)
Ne ži by mi absence reklamy nějak vadila, ale nerad bych o stránky přišel...
<HTML>2Šroubek: na http://springfest.wz.cz/ není banner vložený, je třeba zkoušet nahrát stránku kam se má vložit znova (banner se vkládá při uploadu souboru).</HTML>
Jakto že není banner vložen? V souboru index.php mám na řádku 65 vloženo <!--WZ-REKLAMA-1.0--> - měl jsem tam i <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, ale problém byl stejný.
<HTML>To ale není kód banneru, to je jen značka, kam se má reklama vložit (jinak se defaultně vloží za <body> nebo před </body> dle nastavení). Kód banneru je delší, viz stránky, kde ho máš vložený. Rada je - nahrávat index znovu.</HTML>
No tak jelikož jsem zkoušel jak <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, tak i <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, musel jsem stránku nahrát znovu. Zkoušel jsem ji i teď ještě jednou nahrát a stále nic.
Takisto mam problem s reklamou. V nastaveniach som nastavil dole (na všech stránkách, včetně všech php souborů) , ale reklama sa nikde nezobrazuje.
Nevidim tam ziadne <body> absolutne netusim co mam spravit a ako. Pochopil som to tak, ze to staci nastavit v nastaveniach. Nebudem predsa editovat 50 php suborov do ktorych sa absolutne nevyznam a netusim kam mam vlozit nejaky reklamny banner
<HTML>Šroubek: že s vkládáním banneru jsou problémy, je bohužel známá věc. Nezbývá než průběžně zkoušet soubor znovu nahrát. I když mě překvapuje, že zrovna na wz.cz to nejde, protože tam mi to šlo vždycky hned.

kOoO: doporučuju ti nastavit Nahoře na úvodní straně, jinak tam těch reklam budeš mít víc než jednu (stránka se ti určitě skládá z několika php souborů a pokud budeš mít v každém vloženou reklamu, tak se bude zobrazovat x-krát). Zkus mrknout na <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=40361&t=40361">http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=40361&t=40361</a>.</HTML>
Thalia: zřejmě nějaký nový server pro přetížené wz.cz, kde se to zapomnělo zapnout
Tak som nastavil nahore, prazdny subor reklama.htm som nahral do korenoveho adresara a vlozil ho do news.php. Ten kod som do news.php vlozil niekde na uvod a okolo toho kodu to vyzera nejak tako

require_once "maincore.php";
require_once "subheader.php";
require_once "side_left.php";
readfile('reklama.htm');
if (isset($readmore) && !isNum($readmore)) fallback(FUSION_SELF);

// Predefined variables, do not edit these values
if ($settings['news_style'] == "1") { $i = 0; $rc = 0; $ncount = 1; $ncolumn = 1; $news_[0] = ""; $news_[1] = ""; $news_[2] = ""; } else { $i = 1; }

// This number should be an odd number to keep layout tidy
$items_per_page = 11;


Jo a este v nastaveni v administracii tej reklamy
ta Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru staci reklama.htm ? alebo tam mam pridat este nejake lomitka, pomlcky, zavinace ... ?
<HTML>Ano, ta relativní cesta stačí reklama.htm. Až to nastavíš, tak nezapomeň ten soubor nahrát znova, jestliže jsi ho - jak jsem pochopila - nahrál už předtím.</HTML>
Nahral som ho znova a nezaznamenal som ziadne zmeny. Mam to readfile('reklama.htm'); vlozene v tom kode news.php dobre ? Je nejake presne miesto kam sa to vklada alebo to staci ulozit hocikam do php suboru ?

V php sa vobec nevyznam, som rad, ze som vobec nahodil ten fusion
<HTML>V http://vykurtesi.unas.cz/reklama.htm ještě reklama vložená není, proto se na stránce nezobrazuje. Zkoušej ten soubor semtam nahrát znova (banner se vkládá při uploadu).</HTML>
Jak ze neni ? Ja jju tam teda cez FTP vidim (reklama.htm) a je v tom istom adresari ako aj news.php, teda v korenovom. Skusal som ju aj upnut znova, ale stale nic.
Aha tak uz sa tam nieco zobrazilo, ale iba nejaka biela zvisla mala lista a je v nej napisane Soubor webzdarma. Odkazuje na wz.cz, ale reklamny banner tam este nevidim
<HTML>Jo, zdá se, že to je vložené správně, ale asi má banner slabší chvilku :-) Podle mě to během nějaké dohledné doby naskočí, nahrávat znova už to asi nemusíš.</HTML>
Takže já se tu mám snažit zkoušet průběžně znovu uplaudovat dokud se vášemu systému tam doponit reklamu? Popravě mě tam ta reklama nechybí - jestli tam je bude je v zájmu WZ, kam by se taky WZ mělo postarat aby tam byla a ne abych se s tím trápil já... Místo pro vložení reklamy tam mám, mám tam přesně urřené kam se má vložit (vše podle pravidel WZ). Tak doufám že mi stránky nesmázete za to že jsem si ji tam zapoměli dosadit - fakt memám náladu na to abych každou hodinu zkoušel znovu uplaudovat index a zkoušet jestli se váš erver už umoudřil... Když tam budu něco dělat, tak to třeba zkusím uploudovat znovu, ale bude tak maximálně jednou týdně...
Doufám že kvůli vaší chyb nepřijdu o web...
Šroubek: hezké, nejspíš máš pravdu, ovšem takový rozsáhlý systém jako WZ je značně byrokratická záležitost a tak má nastavené nějaké procedury, podle kterých jede. Jedna z nich je i ta, která blokuje a maže stránky. A snad nejdůležitější závěr, oslovuješ nás uživatele, nekomunikuješ s tím, kdo eventuálně ty tvoje stránky smaže, tak že za mou entitu v tomto fóru slibuji, že ona ti stránky nesmaže
Ahoj - tak jsme se vrátil z dovolených, kouknul jsme ne své stránky springfestu a reklamní banner stále chybí - zkusil jsme opět uplaudovat stránku na které by měl být banner - též bez úspěchu...
Chci se tedy zeptat, kam či na koho kompetentního se mám obrátit, aby se tento problém vyřešil a banner se na můj web vrátil, nebo mi případně mi zaručí že stránky nebudou smazány přestože na nech není reklama (já pro to udělal vše co bylo v mých silách)
Na stránkách mám od samého počátku nastaveno zobrazování reklemní lišty dole na stránce. Na začátku vše fungovalo bez problému, ale nedávno jsem si všimla, že se lišta nezobrozuje. Opětovně jsem teda nahrála všechny soubory, znovu nastavila...ale pořád nic, takže nevím, v čem je chyba...?
<HTML>2Martina: jen pro upřesnění, chybí ti tam banner a ne lišta. A co s tím? Kromě znovunahrání souborů asi nic. V google archivu jsem banner na tvém webu bohužel nenašla, takže nezbývá než zkusit nahrávat znova. A po vložení si kód banneru zazálohovat.</HTML>
Takže jsem to už několikrát znovu nahrála a pořád nic...je možné, že se to tam třeba objeví až po čase?