Problém s FTP (pořád !)

Nerad zakládám duplicitní téma, ale v tématu http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=54414&t=54414 ani pře email na mě nikdo nereaguje tak už nevím co mam dělat.

Mam stejný problém jako uživatelé ve výše uvedeném tématu, tj. Připojení přes Total Commander trvá hrozně dlouho a když se konečně připojí, zůstane v popředí okno s nápisem "LIST". Když po chvíli zmizí, obsah FTP se jeví jako prázdný. Přes webové rozhraní vše funguje, avšak šíleně POMALU (po kliknutí na adresář trvá jeho zobrazení děle jak minutu).

Zde posílám log:
Connect to: (11.07.2008 14:09:56)
hostname=pitbull.webz.cz
username=pitbull.webz.cz
startdir=
pitbull.webz.cz=88.86.113.137
220 ftp server ready
USER pitbull.webz.cz
331 Password required for pitbull.webz.cz.
PASS *
230-Last login on 2008-07-10 18:27:15 from 88.86.113.155.
Quotas: using 88160.00 of 204800 KB (43.05% used)
230 Access granted for pitbull.webz.cz.
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
211 End
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Složka
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (88,86,113,137,173,112).
LIST
A web pitbull.webz.cz jdou rychle?
Pokud máš weby i na jiných WZ doménách - tam to dělá taky, nebo jde pouze o problém s pitbull.webz.cz?

Ono WZ do některých míst (Slovensko, čeští provideři připojení přes německý T-Mobile taky tuším nešli zrovna dvakrát dobře) nemá zrovna nejlepší konektivitu, tak jestli nejsi zrovna v tom místě...
Web jede úplně normálně. Jiné domény na WZ nemám, ale nejsem sám kdo měl takový problém - viz odkaz na jinou diskusi výše - ale všem už problém odstranili, ale na mě se stále peče ! Asi to začnu brát osobně či co :-(

Ne, ne jsem z Kutný Hory a jedu na Wi-Fi okolo 1.8 mb.
Hmm... tak v tom případě neporadím. Možná si zkus zaregistrovat nějaký zkušební účet na jiné doméně, jestli to tam bude dělat taky, nebo jestli je problém jenom na webz.cz...
HALOOOOO, je tu někdo z WebZdarma? Už 4 dny se snažím sdělit, že mam problém, který zřejmě není na mé straně, ale totální ignorace. :-(
máš problém totální ignorance?
Jo, přesně. Ze strany WZ :-(
Pokud platí rovnice, že ignorace = ignorance, tak výsledek je fatální 1.
Neplatí, otázka je jen jestli je to lepší když je to ignorace nebo ignorance
Asi by to chtělo anketku :-) Sice by byla naprosto k ničemu, ale zato dokonale!